fbpx

В Долині відкрили новий цифровий навчальний центр для дітей

Суспільство 17:39, 04.10, 2023

В Долині відкрили цифровий навчальний центр, який діятиме в приміщенні Комунального закладу «Долинська ЦПБ» Бібліотека для дітей». Його основне призначення – забезпечити доступ дітям віком від 6 до 17 років до дистанційного навчання та інтерактивної неформальної освіти.

Про це повідомляє міський голова Долинської громади Іван Дирів.

Центр можуть відвідувати місцеві і внутрішньо переміщені діти.

“В приміщенні були проведені ремонтні роботи, говорить менеджерка проєкту Ангеліна Скачко, – замінили підлогу та стелю, поставили нові меблі. Також забезпечили кімнату технікою – закупили 10 ноутбуків, 50 планшетів і все необхідне для занять з дітьми.”

Зі слів заступниці директора з питань обслуговування дітей Ірини Холозінської, діти зможуть відвідувати центр з 9:00 до 18:00. В ньому відбуваються різні заняття, зокрема майстеркласи, вікторини, лабіринти, квести. Також є змога виконувати домашні завдання.

“Дитина може прийти, сісти за ноутбук, роздрукувати потрібну інформацію чи завдання, яке їй задали на уроці. Також є можливість проведення вільного часу за планшетом, перегляд фільмів та мультфільмів. Окрім цього, стараємось залучати дітей до прочитання книг”, розповідає Ірина.

Центр засновано в межах проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації та підтримка доступу до якісної освіти для постраждалих від конфлікту та переміщених дітей в Україні в центрах цифрової освіти», який реалізує в Західній Україні Міжнародна неурядова гуманітарна організація Save the Children in Ukraine у партнерстві з ГО Донецька обласна організація ВО Союз осіб з інвалідністю України.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: