fbpx

В Івано-Франківській ОДКЛ запрацював новий метод діагностики коронавірусу

Суспільство 17:13, 22.02, 2021

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні запровадили новий метод діагностики коронавірусної інфекції. Нуклеокапсидний антиген SARS-CoV-2 (CoviNAg-ІФА) – скринінговий тест для діагностики хвороби COVID-19, імунологічний аналог обстеження методом ПЛР, швидкий та інформативний метод визначення інфікування.

Відповідно до нового стандарту надання допомоги при коронавірусі (від 07.01.21 р.) цей метод обстеження проводиться тим особам, у кого ПЛР негативний, але є клінічні симптоми хвороби. Крім того, використовується для тестування всіх груп населення, йдеться на сторінці ОДКЛ у фейсбуці.

“Також нагадуємо про можливість проведення лабораторної діагностики COVID-19 швидкими тестами та методом ІФА. Обстеження для пацієнтів, які госпіталізуються в стаціонар в екстреному порядку, є безоплатними. Обстеження на платній основі доступні для всіх охочих (дітей та дорослих)”, – йдеться в повідомленні.

В Івано-Франківській ОДКЛ запрацював новий метод діагностики коронавірусу 1

Забір матеріалу проводиться в лабораторному центрі в робочі дні (з понеділка по п’ятницю) з 8.00 до 11.00 год., результат досліджень методом ІФА – в той же день після 15.30. Допускається забір матеріалу протягом доби щодня (24/7), результат – після 15.30 першого робочого дня.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: