fbpx

В Івано-Франківській ТГ стартують громадські обговорення кандидатур старост

Суспільство 10:51, 21.10, 2021

У 16 старостинських округах Івано-Франківської міської територіальної громади 25 жовтня розпочинаються громадські обговорення кандидатур старост, запропонованих міським головою Русланом Марцінківим.

Обговорення відбуватимуться у два етапи. Перший етап – громадське опитування щодо підтримки запропонованої кандидатури жителів старостинських округів шляхом заповнення підписних листів.

Другий етап – громадські слухання щодо підтримки запропонованої кандидатури старости.

Щоб підтримати кандидатів на першому етапі, зареєстровані мешканці сіл Івано-Франківської громади повинні будуть вписати свої дані у підписні листи – ПІБ, дату народження, серію та номер паспорта, засвідчивши дані своїм підписом, інформує пресслуба міськвиконкому.

“Незважаючи на спільний початок проведення громадських опитувань, в кожному старостинському окрузі їх тривалість буде різною. Це залежить від кількості виборців, що проживають на конкретній території”, – йдеться в повідомленні.

Оргкомітет з проведення громадського обговорення затвердив такі терміни проведення:

– з 25.10.2021 року до 31.10.2021 року – для кандидатур старост в Березівському, Каміннецькому, Колодіївському, Узинсько-Добровлянському старостинських округах;

– з 25.10.2021 року до 03.11.2021 року – для кандидатур старост в Братковецькому, Драгомирчанському, Підлузькому, Підпечерівському, Радчанському, Тисменичанському, Чукалівському та Хриплинському старостинських округах;

– з 25.10.2021 року до 08.11.2021 року – для кандидатур старост в Микитинецькому та Угорницькому старостинських округах;

– з 25.10.2021 року до 14.11.2021 року – для кандидатур старост у Вовчинецькому та Крихівецькому старостинських округах.

У будні опитування проводитиметься в територіальних підрозділах ЦНАПу, а у вихідні та неробочі – в місцях компактного проживання чи проведення громадських заходів.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: