fbpx

В Івано-Франківську відкривають нову приватну школу Astor School

Суспільство 10:20, 10.06, 2021

В Івано-Франківську за три місяці збудують нову сучасну школу на 400 учнів.

Школу зводить будівельна компанія МЖК Експрес-24. Вже готові цоколь і частина першого поверху. Це одне з найбільш швидких будівництв школи в Україні.

В Івано-Франківську відкривають нову приватну школу Astor School 1

Тішить, що Івано-Франківськ стрімко розвивається і в місто все частіше приходять приватні інвестиції. Особливо приємно, коли ці інвестиції спрямовані на якісну освіту дітей. Нові приватні школи несуть користь місту та учням, адже розвантажують переповнені державні заклади освіти. Не секрет, що у франківських школах мало де зустрінеш класи, в яких є менше 25 дітей. Це ускладнює доступ учнів до особистого контакту з вчителем, а освітян виснажує, та ще й зменшує їхню ефективність.

Навчання дітей у приватних закладах має низку переваг над традиційною освітою. Міжнародний досвід вже давно показав, що приватна освіта краще враховує індивідуальні особливості учнів та є якіснішою. У класах навчається менше учнів, вони тісніше взаємодіють з освітянами. У приватних школах на вищому рівні комфорт у приміщеннях, безпека і навіть харчування. Ну і, звісно, батьків не будуть турбувати щорічні “побори” на ремонти класів чи придбання необхідної техніки.

Творцями нового приватного навчального закладу в Івано-Франківську є компанія Inter Education, яка створює сучасні дитячі садки, початкові та середні школи, літні табори, міжнародні навчальні тури для учнів.

В Івано-Франківську відкривають нову приватну школу Astor School 2

Місце розташування нової школи Astor School унікальне і одне з найкращих в місті – в парку, біля міського озера. Воно обрано не випадково – творці хотіли поєднати зручне розташування школи з природою та вкрай необхідним дітям чистим повітрям, прогулянками на велосипеді навколо озера.

Тож діти зможуть навчатися в найзеленішій екологічній зоні Івано-Франківська, а на перервах чи позакласних заняттях прогулюватися поблизу озера чи у парку.

Відкриття школи – вже 1 вересня 2021 року!

Вже почав роботу Офіс навчального закладу, який розташований в центрі міста і приймає учнів.

Сайт: https://astor.school/

Адреса офісу: Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 13, 4 поверх, 408 каб.

Контактні телефони: +38 068 850 47 47, +38 097 644 07 18

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: