fbpx

В обленерго пояснили різницю між підчергами 4.1 і 4.2 та обіцяють графік на тиждень

Суспільство 11:10, 13.12, 2022

Технічний директор “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник розповів про особливості відключення підчерг 4.1 і 4.2 та пообіцяв згодом оприлюднити графік відключень електроенергії на тиждень.

“Різниця між 4.1 і 4.2 полягає у тому, що перша вимикається вручну лініями 10 кВт і при цьому відключається декілька підстанцій. А друга – ручні вимкнення, які відбуваються у самій трансформаторній підстанції”, – сказав Сеник в ефірі радіо Західний полюс.

В обленерго організували додаткові бригади, додаткові автомобілі, які будуть їздити по місту і вимикати споживачів по окремих трансформаторних підстанціях.

«Сьогодні тестовий день, ще не всі споживачі цієї черги (4.2, – ред.) будуть вимикатися, але ми будемо мати розрахунок часу на переїзди, на власне саме вимикання і вже з завтрашнього дня почнемо його масштабніше запроваджувати», – пояснив енергетик.

Він зазначає, що відключення споживачів черги 4.2 потребує багато додаткових ресурсів і такі вимкнення не можуть бути дуже чіткими у часі.

Одна бригада для вимкнень має об’їхати 15 трансформаторних підстанцій, і вимкнення на кожній ТП тривають до 10 хвилин. Перших споживачів відключатимуть рівно у тій годині, яка написана. Наступних умовно через хвилин 10 і так далі по мірі переміщення бригади по місту.

“За годину-півтори закінчиться цей цикл вимкнень. У тій самій послідовності будуть відбуватися увімкнення. Ця черга буде не настільки чітко визначена в часі, але кожен зможе орієнтуватися”, – сказав Сеник.

Він зазначив, що кардинальних змін у чергах не буде. Можуть бути незначні зміни, і вони будуть відображені на сайті компанії і чат-боті у вайбері.

Також Сеник заявив, що обленерго найближчими днями розробить графік відключень на тиждень. “Якщо будуть різкі зміни в обстановці в енергосистемі, він буде коригуватися, але попередній графік на тиждень ми будемо робити і оприлюднимо”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: