fbpx

В партії охолодженого м’яса бройлерів з Польщі виявили сальмонелу

Суспільство 12:27, 14.11, 2019

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF.

У повідомленні системи RASFF № 2019.3638 йдеться про виявлення сальмонели в охолодженому м’ясі бройлерів (заморожене м’ясо механічного обвалювання), експортованому з Польщі.

Виробник цієї партії курятини CEDROB S.A.№PL 14023901 WE постачав товари до окремих держав-членів ЄС, і в тому числі до України – ТОВ «ВІРТУС ТРЕЙД» (проспект Гагаріна, 112/13, м. Дніпро, Дніпропетровська область) та ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул. Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м. Черкаси, Черкаська область).

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг такої продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати компетентний орган.

Так само звертаються до споживачів. У разі виявлення вказаного харчового продукту слід повідомити головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або територіальне управління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: