fbpx

В Україні можна пройти пробне ЗНО від ЯвКурсі онлайн і безкоштовно

Суспільство 10:05, 04.04, 2020

Освітня компанія ЯвКурсі за підтримки Міжнародного інституту інновацій відкрила можливість проходити Пробне ЗНО онлайн для всіх учнів України (раніше ця можливість була доступна лише учасникам навчальних програм компанії).

Проєкт проводиться у рамках Програми підтримки абітурієнтів, що підтримується Міністерством освіти і науки України (лист № 2.2-4082 від 28.12.2018). Вже охоплено 114 976 старшокласників та їхніх батьків, з них 46% зареєстрованих — це 10-класники. Це вкрай важливо, адже навіть зараз, коли весь медіапростір охоплений інформацією про COVID-19, українці розуміють важливість освіти та майбутнього їхніх дітей. Саме в десятому класі потрібно задуматись над майбутньою спеціальністю, університетом та стратегією підготовки. 

“Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни! 

Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам. Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу, ми разом із партнерами беремо на себе”,  — повідомив Володимир Володін, керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі. 

Проєкт вже підтримали 84 спільноти викладачів та батьків у соціальних мережах. І кількість зареєстрованих учнів постійно зростає.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті:
http://bit.ly/probne_zno_tv

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: