fbpx

Місто хоче пиляти. КП "Франківськ Агро" отримає 912 га лісу

Економіка 12:44, 21.02, 2024

Івано-Франківська міська рада на позачерговій сесії 21 лютого прийняла рішення про передачу земельних ділянок лісогосподарського призначення.

“Надати згоду на прийняття до комунальної власності Івано-Франківської міської ради земельних ділянок лісогосподарського призначення, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Івано-Франківської області та розташовані за межами населених пунктів на територіях Тисменичанського та Каміннецького старостинських округів Івано-Франківської міської ради”, – зазначається в рішенні.

За рішенням сесії міський голова Руслан Марцінків має підписати акти прийому-передачі земельних ділянок, що передаються до комунальної власності Івано-Франківської міської ради.

Як пояснив КУРСу заступник міського голови Микола Вітенко, йдеться про 912 га лісу у селах Тисменичани та Камінне.

“Це технічне рішення. Обласна рада сформувала земельні ділянки. Зараз по процедурі ми маємо дати згоду на прийняття, а далі депутати обласної ради зможуть приймати згоду на передачу”, – пояснив Вітенко.

Місто хоче пиляти. КП "Франківськ Агро" отримає 912 га лісу 1

За словами Вітенка, адмініструвати ліси буде КП “Франківськ Агро”. Для цього на попередній сесії внесли зміни до статуту підприємства та дозволили займатися лісогосподарською діяльністю. Тепер “Франківськ Агро” може займатися лісівництвом та лісозаготівлею, переробляти деревину, займатися мисливством та рибальством та ін.

КУРС писав, що йдеться про землі лісогосподарського призначення Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу ОКП “Івано-Франківськоблагроліс”. Івано-Франківській громаді планують передати ліси після ліквідації Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу.

Нагадаємо, КП “Франківськ Агро” міська рада створила у липні 2021 року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: