fbpx

Вагітних жінок та матерів малолітніх теж братимуть на військовий облік, – Міноборони

Суспільство 15:51, 26.12, 2021

Вагітних жінок та матерів малолітніх дітей теж братимуть на військовий облік, якщо вони підходять за віком, спеціальністю та станом здоров’я.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони, пише Liga.

У ГУР нагадали, що військовому обліку підлягатимуть усі жінки віком від 18 до 60 років, які мають відповідну спеціальність/професію та придатні до військової служби.

“Вагітні жінки та/або з малолітніми дітьми теж беруться на військовий облік. Як і у випадку чоловіків, у Територіальних центрах комплектування та соцпідтримки для жінок враховуватиметься стан здоров’я людини та її сімейні обставини”, – йдеться у повідомленні.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний запевнив у Facebook, що зі взяттям жінок на військовий облік змін у житті українок не буде.

Він нагадав, що не йдеться про призов або обов’язкову мобілізацію жінок. За його словами, планується “перехідна норма” – на навчання жінки відправлятимуться виключно за бажанням.

Залужний також пояснив, що метою військового обліку є надання ЗСУ інформації, які спеціалістки є в країні та в крайньому разі можуть приєднатися до оборони держави.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: