fbpx

Варіації конструкцій дитячих самокатів-трансформерів

Суспільство 16:06, 19.07, 2022

Дитині потрібно розвиватися фізично й емоційно, і катання на самокаті – це чудова можливість зміцнити здоров’я та покращити настрій. У Львові є достатньо безпечних доріг та вуличок для прогулянок, а також дитячих майданчиків.

Самокати-трансформери якнайліпше підходять для малюків. Буквально за декілька секунд їх можна перетворити на біговел і продовжити прогулянку. Існує декілька різновидів цих конструкцій. Розглянемо їхні варіації та особливості.

Варіації конструкцій дитячих самокатів-трансформерів 1

Переваги самокатів-трансформерів

Це гнучка конструкція, яку можна підлаштовувати під вік та зріст дитини. Хоча трансформери коштують дорожче звичайних самокатів, батькам не треба переплачувати за покупку ще одного виду дитячого транспорту. Під час прогулянки малюк може змінити конструкцію та вибирати, на чому пересуватися. Практично кожен трансформер перетворюється на біговел. Існує декілька типів, які розраховані на різний вік малечі.

Триколісний самокат: особливості та переваги

Найпоширеніший варіант. Стійкий, підходить для того, щоб навчити дитину кататися. Щоб підвищити надійність пересування, використовують гальма. Два поліуретанових колеса можуть бути розташовані спереду або позаду. Перший варіант – стійкіший. Це чудовий вибір для дітей, які тільки починають вчитися їзді. Якщо хочете підвищити маневреність, придбайте самокати з 2 колесами позаду. Це рішення для більш досвідчених «водіїв».

Є моделі з мобільним м’яким сидінням. Воно надійно кріпиться до самоката. Дитина у будь-який час може змінити конструкцію, посунувши основну раму. Вона перетворюється на сидіння, і малеча продовжує подорож. Це практичний підхід, тому що немає потреби встановлювати додаткові елементи. Кермо і сидіння регулюються залежно від віку дитини.

Двоколісний самокат: основні фішки

Такі конструкції майже не відрізняються за технологією трансформації від триколісних. Чудовий вибір для дітей віком від 2 до 5 років. Конструкція може бути самокатом і біговелом водночас. Щоб змінити позицію, потрібно відкрутити один із замків та переставити необхідні частини. Для цього також треба натиснути кнопку зміни конструкції та закріпити її. Стійка перетворюється на сидіння. Купуючи дитячий самокат-трансформер на Алло у Львові, враховуйте вікові обмеження:

  • До 2 років – наявність батьківської ручки є обов’язковою. Сидіння і кермо монтуються на мінімальній висоті.
  • Від 3 до 6 років – вибирайте модель, в якій батьківську ручку можна зняти. Кермо та сидіння встановлюється на висоту, яка відповідає потребам дитини.
  • До 8 років – підійде варіант з регульованим кермом. Орієнтуйтесь на зріст.

Отримавши в подарунок самокат-трансформер, дитина буде проводити значно більше часу на вулиці, в активному русі. Такий транспортний засіб можна легко підлаштувати під свої потреби у будь-який час.

 На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: