Варильна поверхня – сучасне і зручне рішення як для великих будинків, так і для маленьких кухонь, де повноцінна газова плита не поміщається за габаритами. Таку продукцію Ви можете знайти на сайті інтернет-магазину “DomComfort”, перейшовши за посиланням https://dcomfort.com.ua/catalo
Якщо ви не маєте можливості придбати товар одномоментно, магазин надає можливість покупки в кредит на вигідних умовах.
Газ чи електрику?
Варильні поверхні бувають газові, електричні та комбіновані.
Газові можуть бути з металу,на який встановлені конфорки, або склокераміки з тією ж системою кріплень. Що стосується поверхонь з загартованим склом, то найпоширенішим є «газ на склі», коли вогонь відкритий. «Газ під склом» зустрічається вкрай рідко і не користується популярністю.
Електричні поверхні також бувають декількох типів:
-
з винесеними нагрівальними елементами (над поверхнею), які більшість з нас знають з дитинства;
-
з нагрівальними елементами, прибраними під скло.
Комбіновані варильні поверхні складаються з газових і електричних конфорок і можуть бути як 2: 2 (2 газових, 2 електричних), так і 1: 3. Такий тип варильні поверхні вибирають в основному для квартир, де спостерігаються перебої з газом.
Тип управління
Варильні поверхні можуть об’єднуватися з духовою шафою або монтуватися окремо.
Зовсім конструкції не мають самостійної системи управління, вона знаходиться на духовій шафі, де параметри конфорок і духовки налаштовуються з загального блоку. Головним мінусом є те, що варильну поверхню потрібно розташовувати строго над духовкою, і, якщо останній раптом зламається, ви ризикуєте опинитися з неробочої варильною поверхнею теж.
Незалежні конструкції повністю мобільні, духова шафа і конфорки можуть розташовуватися незалежно один від одного, а поверхня оснащена персональним «пультом управління».
Сама ж система управління нагрівальними елементами може бути механічною або сенсорної. Механічна – це перевірена десятиліттями класика; ті, для кого варки поверхня замість газової плити вже була потрясінням, віддадуть перевагу саме механічному типу. Але це тільки поки не звикнуть і не оцінять зручність сенсорного управління. Крім того, що сенсор – це сучасне рішення, поверхня з таким управлінням надзвичайно просто очистити, бруд не забивається під ручки плити, її не потрібно відчищати, досить просто протерти місце м’якою ганчіркою.
Нагрівальні елементи
Газові пальники можуть бути з одним, двома і навіть трьома рядами «корони», тобто рядами язичків полум’я. Подвійні і потрійні «корони» призначені для більш рівномірного розподілу спека по дну посуду і, звичайно ж, більш швидкого нагріву.
Електричні нагрівальні елементи діляться на галогенові, чавунні, індукційні, рапідні, Hi-Light.
-
Чавунні краще нагрівають і довше зберігають тепло, але в разі потрапляння на них води можуть тріснути.
-
Галогенові швидко нагріваються, але термін їх служби найкоротший.
-
Рапідние і Hi-Light найбільш поширені. Спіралі і стрічкові елементи заховані під скляною поверхнею, моментально нагріваються і так само миттєво остигають.
-
Індукційні конфорки цікаві тим, що розігрівають дно посуду, при цьому залишаючись холодними. Правда, посуд при цьому повинна бути сталева.
На правах реклами