fbpx

Вчителям початкової школи запропонують складати ЗНО - розробили програму

Суспільство 10:54, 02.02, 2022

Міністерство освіти і науки розробило проєкт Програми незалежного тестування знань та умінь учителів початкових класів. ЗНО освітяни складатимуть в межах сеертифікації педпрацівників.

Проєкт документа запропонований для громадського обговорення, що триватиме до 15 лютого.

Програма призначена для оцінювання фахових знань та вмінь учителів початкових класів, що проводиться у межах сертифікації педагогічних працівників, інформує МОН.

Метою зовнішнього незалежного тестування є оцінювання фахових знань та когнітивних умінь як складників професійних компетентностей учителів початкових класів ЗЗСО, визначених Професійним стандартом”, – йдеться в пояснювальній записці до проєкту.

Незалежне тестування є одним з трьох інструментів сертифікації вчителів початкових класів та застосовується для перевірки фахових знань та умінь як складових професійних компетентностей вчителя початкової школи відповідно до трудових функцій.

Програму структуровано відповідно до трудових функцій, визначених Професійним стандартом: управління освітнім процесом, навчання учнів предметів; партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу; участь в організації безпечного та здорового освітнього середовища.

Кожен розділ програми містить підрозділи, що відповідають професійним компетентностям вчителя початкової школи згідно з Професійним стандартом.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту Програми приймаються у довільній формі на електронну адресу: alevtyna.lototska@mon.gov.ua.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: