fbpx

Верховинець, що грозився зарубати односельця, заплатить 5100 шрафу

Суспільство 11:05, 13.08, 2020

Верховинський районний суд виніс вирок чоловікові, який погрожував зарубати односельця. Його покарали штрафом.

Обвинувачений торік 24 серпня в присілку Штубей села Гринява Верховинського району на ґрунті особистих неприязних відносин погрожував вбивством потерпілому. При з’ясуванні стосунків розмахував перед ним сокирою, що викликало у потерпілого реальні підстави побоюватися здійснення погрози. Неприязні стосунки між односельцями спровокували побутові конфлікти.

Обвинувачений у суді спочатку вини не визнавав, однак в останньому судовому засіданні повністю визнав. Пояснив, що повертався із сінокосу з граблями та сокирою. Побачив односельця і зажадав, щоби той сплатив йому гроші, які присудив суд. Однак той у грубій формі відмовився.

Тоді обвинувачений розгнівався, став погрожувати, що вб’є, і замахнувся у бік потрпілого сокирою. Той відхилився, сокира впала на землю. Відтак потерпілий забрав сокиру.

Обвинувачений розкаявся, просив врахувати його похилий вік та суворо не карати.

Суд визнав верховинця винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 129 КК України, та призначив йому покарання за ч. 1 ст. 129 КК України у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень.

КУРС писав, що прикарпатця, який стрибав по машині і побив водія, оштрафували на 8500 гривень

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: