fbpx

Від 6 до 16: франківський проєкт "Дитячі походи GoЙra - Гойра" влаштовує літні табори

Суспільство 13:20, 11.05, 2023

Український соціальний венчурний фонд підтримав грантом франківський проєкт дитячого дозвілля “Дитячі походи GoЙra – Гойра”. На це літо проєкт анонсував п’ять літніх таборів для дітей шкільного віку.

“З жовтня по листопад ми отримали понад 100 заявок на отримання фінансової підтримки для чинних соціальних підприємств. Деякі з них вже адаптувалися до умов воєнного часу, а деякі потребували допомоги для трансформацій. З усіх заявок незалежним експертним комітетом було обрано 26 соціальних підприємств для надання фінансової допомоги. Саме ці проєкти найбільше вразили експертів комітету своєю експертизою, досвідом та вмінням масштабувати вплив”, – повідомили на сторінці УСВФ у фейсбуці.

Проєкт працює у фоматі дитячих таборів без телефонів і інтернету. “Перша зміна цього літа стартує 14 червня. Мені досі не віриться, але це буде вже десятий RockCamp”, – каже засновниця проєкту і координаторка літніх та сезонних таборів Ірина Гищук.

“Усі наші пригоди відбуваються серед дикої природи. Діти вчаться давати собі раду з реальними викликами, взаємодіють зі світом довкола та одне з одним. Стають впевненішими, самостійнішими і, звісно ж, здоровішими. У цьому їм допомагають досвідчені інструктори, для яких аутдор – це стиль життя. Наші пригоди розвивають смак до активного відпочинку.

Ми ходимо в гори понад 20 років. Серед нас є альпіністи, гірські туристи, спелеологи, скелелази. Усі наші інструктори – люди з активною життєвою позицією та непересічним аутдор-досвідом”, – зазначають організатори таборів.

На літо-2023 запланували п’ять таборів для дітей від 6 до 16 років.

Табори розмежовані за віком. Наприклад, кількаденні походи Карпатами передбачені для дітей 12-16 років, гірський табір на Скелях Довбуша у Бубнищі – 8-16 років. Для найменших 6-10 років влаштують “Канікули просто неба” у Франківську.

Розклад та опис всіх таборів – тут.

 Із запитаннями дзвоніть: 0676732895 Юлія.

КУРС писав, що 19 закладів Прикарпаття готові приймати дітей на оздоровлення і відпочинок за бюджетні кошти цього літа

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: