fbpx

Від початку року прикарпатці понад 4500 разів скаржилися на домашнє насильство

Суспільство 10:56, 09.08, 2023

В Івано-Франківській області від початку року поліцейські відреагували на 4507 звернень через домашнє насильство. Більшість цих повідомлень подані жінками – 3479, чоловіками – 896, а дітьми – 132.

В Івано-Франківській територіальній громаді діють мобільні групи працівників поліції, які виїжджають на виклики щодо домашнього насильства. Від початку року вони здійснили 870 виїздів на такі виклики в Івано-Франківську. З них підтвердилось 381 звернення.

До адміністративної̈ відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового) в області притягнуто 2247 правопорушників, винесено 1919 термінових заборонних приписів домашнім кривдникам та розпочато 92 кримінальних провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

Поліція Івано-Франківщини звертається до громадян з проханням не замовчувати факти домашнього насильства: “Якщо ви стали жертвою насильства або вам відома інформація про особу, стосовно якої вчиняється домашнє насильство, – не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102. Це може врятувати життя!”.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: