fbpx

Від сьогодні у Франківську – оновлена мережа громадського транспорту. ОНОВЛЕНО

Суспільство 15:17, 01.04, 2021

З 1 квітня в Івано-Франківську вступає в дію нова маршрутна мережа громадського транспорту.

Про зміни, які впроваджені, поінформував Михайло Смушак, заступник міського голови Франківська, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики.

Маршрути №22, №25, №26, №27, № 28, №29, №30, №36, №38, №39, №42, №44, №46, №48, №53, №54, а також маршрути до сіл міської територіальної громади № 45, №50, №51, №52, №56, №58, №59, №60, №61– залишаються без змін.

Маршрути №23, №31, №34, №43 – ліквідовано.

Маршрут №21: на численні прохання мешканців маршрут продовжено до Обласної лікарні, з метою забезпечити пряме сполучення Онкодиспансер – Обласна лікарня. Також маршрут проходження автобуса буде по вул. Чорновола (в центр) і Коновальця (з центру).

Маршрут № 24: відтепер сполучатиме с. Хриплин із вул. Хмельницького через Пошту, ЦУМ та Вокзал.

Маршрут №26А: ЗМІНЮЄМО НУМЕРАЦІЮ НА №23. Відтепер маршрут №23 проходитиме: вул. Микитинецька – магазин Бистриця – вул. Вербова – Провулок – школа №15 – кінотеатр «Космос» – готель «Надія» – Пошта – «Бастіон» – ЦУМ – Княгинин – на вимогу – вул. Целевича – вул. Пасічна – Автостанція №2 – Радіозавод – вул. Хіміків – ЗОШ №18.

Маршрут №49: продовжено маршрут в с. Микитинці з вул. Юності через вул. Зарічну та Грицишина.

Маршрут №32: об’єднано маршрути №32 і №34 з продовженням в с. Вовчинець. Маршрут проходитиме в напрямку Обласної лікарні без заїзду на Вокзал.

Маршрут №33: маршрут проходитиме без змін, перенесеться тільки кінцева зупинка – до «Золотої Ниви».

Маршрут №35: маршрут курсуватиме по старому маршруту, проте без заїзду на вул. Дудаєва.

Маршрут №37: маршрут скорочено до залізничного Вокзалу (без заїзду на «Каскад»).

Маршрут №40К: змінили на №40: автобусний маршрут продовжено в с. Крихівці. Але після того як маршрут №55 буде продовжено в с. Драгомирчани.

Маршрут №41К: змінили на №41: маршрут курсуватиме без змін.

Маршрут №47 з метою зменшення інтервалу руху скорочено до Європейської площі, де заплановано зробити пересадковий пункт.

Маршрут №55: автобусний маршрут буде продовжено в с. Драгомирчани, але після облаштування світлофора на повороті в село.

“Нещодавно ми представили стратегію розвитку громадського транспорту Івано-Франківської міської територіальної громади до 2025 року. Відповідно до неї, у 2025 році 90 % всіх маршрутів мають стати комунальними. Тому з приватними перевізниками, які стали переможцями конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Івано-Франківської міської територіальної громади, будуть укладені відповідні угоди на період від 1 до 5 років – до моменту початку роботи на тому чи іншому маршруті КП «ЕАТ»”, – пояснив Смушак.

За його словами, нова мережа створена на основі обстежень пасажирських та транспортних потоків, досліджень, опитувань та аналізу відгуків пасажирів, з максимально можливим врахуванням побажань та пропозицій мешканців міста.

Також на сьогоднішньому виконкомі ухвалили ще додатково такі зміни:

Маршрут №45 продовжили до вул. Набережна.

Маршрут №21 пустили у зворотному напрямку вулицею Коновальця.

Маршрут №32 буде мати майже “двійника” – маршрут №32А, лиш №32 буде їхати від “Золотої ниви” до Обласної лікарні, а №32А – з Вовчинця на вул. Тичини. Про це повідомив за результатами виконкому мер Руслан Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: