fbpx

Від влади ніяких дій: після 5 днів перекриття дороги протестувальники приїхали в ОДА

Суспільство 13:11, 12.10, 2020
НА ФОТО: люди обурені - вони 5 днів на кілька годин перекривали автотрасу

Сьогодні, 12 жовтня, мешканці села Бринь Галицького району після 5-денного перекривання національної автотраси біля села Боднарова приїхали до Івано-Франківської ОДА з протестом.

Таким чином мешканці села вимагають доробити дорогу між селами Боднарів і Бринь. Ремонтники мали відремонтувати дорогу, втім обіцянку досі не виконали, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Від влади ніяких дій: після 5 днів перекриття дороги протестувальники приїхали в ОДА 1

Мешканка села Ольга Гінчак розповідає, що перекривали дорогу п’ять днів, але реакції влади не дочекались.

«З 20 кілометрів не зробили близько 2 кілометрів ділянки дороги Залуква – Боднарів. Ці кілометри ми проїжджаємо 20 хвилин. Люди запізнюються на роботу через це, бо ями дуже глибокі. Ми розуміємо, що після виборів уже нам цю дорогу не зроблять, тому вимагаємо її доробити. Від влади ніяких дій, навіть нема бажання переговорити», – розповідає прикарпатка.

КУРС писав, що на Прикарпатті щодня блокують національну автотрасу, щоб відремонтували 2 км дороги.

Ольга Масляк також приєдналась до протесту. Жінка розповідає, що кошти на ремонт дороги виділяли ще того року, але покращень досі немає.

«До такого прекрасного історичного села Бринь не зробили два кілометри дороги. Там не те що проїхати важко, а й пройти. Наші люди щодня перекривали дорогу, щоб якось влада відреагувала. Нам відомо, що того року виграли тендер на ремонт, але де ті кошти? Дороги досі немає»,– обурюється мешканка села.

Наразі близько пів сотні прикарпатців стоять під ОДА. Громада вимагає зустрічі з представниками обласної державної адміністрації.

Від влади ніяких дій: після 5 днів перекриття дороги протестувальники приїхали в ОДА 2

Варто зазначити, декілька ініціативних мешканців села спробували потрапити в ОДА, проте невдало.

«У зв’язку з карантином вхід в ОДА дозволяється тільки трьом людям, які попередньо записались. Нас було більше, тому не пропустили. Ми стоятимемо тут, поки до нас хтось не вийде», – наголосила Ольга Масляк.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: