fbpx

Відпочивай і навчайся безпечно: франківським школярам розповіли, як не втрапити у халепу на літніх канікулах

Суспільство 17:03, 02.06, 2021

Школярі Вовчинецького, Черніївського ліцеїв та студенти Прикарпатського національного університету поспілкувалися з психологами і полісменами про навчання та відпочинок під час літніх канікул.

Громадська організація «Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ» з депутаткою міської ради Надією Когутяк перед літніми канікулами організували просвітницький захід для школярів та студентів, повідомляє пресслужба “Європейська Солідарність” Івано-Франківськ.

 «Завжди, коли починаються літні канікули, постає питання безпеки. Як зробити так, щоб на наступний навчальний рік усі були здорові і щасливі. Сьогодні ми разом говоритимемо, як провести літні канікули безпечно та корисно», – сказав у вступному слові голова правління ГО «Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ» Володимир Мицько.

На свіжому повітрі у міському парку імені Тараса Шевченка діти дізналися про специфіку роботи поліції, свої права та відповідальність за можливі правопорушення.

Відпочивай і навчайся безпечно: франківським школярам розповіли, як не втрапити у халепу на літніх канікулах 1

На завершення усі учасники заходу отримали від фракції «Європейська Солідарність» у міськраді світловідбивні браслети на одяг та наплічники.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: