fbpx

Цього року планують будівництво школи у Чукалівці за 35 млн грн

Суспільство 10:45, 03.04, 2020

Управління капітального будівництва Івано-Франківської області оголосило тендер на будівництво навчально-виховного комплексу у селі Чукалівка з очікуваною вартістю 34 779 275 гривень.

Споруджувати НВК планують на базі незавершеної середньої школи по вулиці Шкільна, 9а.

Спорудження НВК передбачене на ділянці 1,3 га. На земельній ділянці розташована недобудована школа на 11 класів. Збудувати за кошти міста планують дитячий дошкільний комплекс та навчальний. Будівництво пройде у дві черги.

Перша  черга (10 місяців) передбачає будівництво двоповерхового навчально-виховного комплексу в складі:

– дитсадка на 55 місць;

– шкільного підрозділу (4 класні приміщення на 80 учнів);

– модульної котельні;

– модульної трансформаторної підстанції;

– благоустрою, інженерних мереж.

Під благоустроєм мається на увазі облаштування спортивної зони, господарської зони тощо. А також насадження дерев та кущів, влаштування газонів та квітників.

Друга черга (6 місяців) передбачає нове будівництво спортивної зали, в якій мають бути облаштовані роздягальні, обладнані індивідуальними шафами, апаратом для сушіння волосся.

Відповідно до тендерної документації, будівництво НВК у Чукалівці має завершитися до кінця 2021 року. Тривалість будівництва 16 місяців, тобто роботи планують розпочати не пізніше вересня цього року.

Нагадаємо, Івано-Франківська міська громада отримала висновок облдержадміністрації щодо приєднання Чукалівської сільської ради. Остаточні рішення про приєднання Чукалівки до Івано-Франківської ОТГ мають прийняти на сесіях цих рад. Проте через карантин поки невідомо, коли зможуть зібратися депутати.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: