fbpx

Влада Прикарпаття просить у Мінрегіону генератори, щоб забезпечити область водою і каналізацією

Суспільство 20:01, 29.11, 2022

На Прикарпатті енергопостачальні організації налагодили взаємодію з тепло-, водопостачальними підприємствами, визначили перелік об’єктів, які будуть підлягати першочерговому відновленню енергопостачання у разі його відсутності. Крім цього, відкориговані Графіки аварійних та планових вимкнень із метою мінімізації часу. Про це говорили на засіданні штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану під головуванням Олексія Чернишова, інформує голова ОДА Світлана Онищук.

“Працюємо над тим, щоб забезпечити усі котельні електрогенераторами. У нас є потреба у 54 електрогенераторах для забезпечення водонасосних станцій, каналізаційно-насосних станцій та очисних споруд. Відповідну інформацію ми подали до Мінрегіону України”, – зазначає Онищук.

Також у нашій області є котельні, які забезпечують об’єкти охорони здоров’я, заклади соціальної сфери електрогенераторами. Послуги водопостачання в умовах обмеження електричної енергії в більшості населених пунктів можуть надаватися протягом 2-3 діб за рахунок створених запасів води у резервуарах.

Онищук доповіла, що на Івано-Франківщині після ракетних влучень у жовтні по об’єкті критичної інфраструктури здійснюються відновлювальні роботи.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: