fbpx

Вселенський Патріарх Варфоломій стане почесним громадянином Івано-Франківська

Суспільство 22:09, 02.11, 2021

Якщо міська рада підтримає проєкт рішення, то разом з Варфоломієм звання «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» отримає другий міський голова Богдан Борович.

Міська рада у середу, 3 листопада, має намір присвоїти звання «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» Вселенському Патріарху Варфоломію. Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті Івано-Франківської міської ради сьогодні, 2 листопада.

«Присвоїти звання «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» Його Божественній Всесвятості Варфоломію, Архиєпископу Константинополя — Нового Риму і Вселенському Патріарху», – йдеться в проєкті рішення.

Патріарх Варфоломій ніколи не бував в Івано-Франківську і, найімовірніше, навіть не чув про його існування. Чим мотивується таке рішення – незрозуміло. Можна припустити, що незабаром так само без якогось раціонального обґрунтування почесним громадянином Івано-Франківська стане також Папа Франциск – бодай для рівноваги.

Цим же проєктом передбачено присвоєння звання почесного громадянина й голові Івано-Франківського обласної організації Конгресу українських націоналістів Богдану Боровичу, який був міським головою Івано-Франківська у 1994-1998 роках.

Особі, яка отримує це звання, вручають нагрудний знак і посвідчення «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» та стрічки.

Як вказано у відповідному Положенні про присвоєння звання “Почесний Громадянин міста Івано-Франківська”, “присвоєння Звання є визнанням виняткових заслуг особи перед громадою міста в соціально-економічному, науково-освітньому розвитку, за активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури, у національно-визвольній боротьбі за незалежність України, миротворчу, доброчинну діяльність, наукові і спортивні досягнення, забезпечення обороноздатності держави, зміцнення її безпеки та суверенітету, мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха”.

Нагадаємо, востаннє міська рада присвоїла звання «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» голові Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Степанові Волковецькому.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: