fbpx

Всіх 435 призовників з Прикарпаття безплатно протестують на COVID-19

Суспільство 16:44, 31.03, 2021

1 квітня на Прикарпатті розпочинається весняний призов-2021 на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України. З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби буде направлено 435 призовників.

З них 220 чоловік будуть проходити службу в Збройних Силах України (Сухопутні війська — 107; Повітряні сили — 46; Військово-морські сили — 12; Частини центрального підпорядкування — 55). Та 215 чоловік будуть проходити строкову військову службу в інших військових формуваннях, як-от у Національній гвардії України — 125; Державній прикордонній службі — 70 та Державній спеціальній службі транспорту — 20.

На призовні дільниці викликаються громадяни України віком від 18 до 27 років. Під час цьогорічного весняного призову добровільне проходження військової служби юнакам від 18 до 20 років, як минулого року, не передбачено, інформують у Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.

Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – 12 місяців, без вищої освіти – 18 місяців.

Весняний призов проводиться в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією. Всім призовникам буде проведено тестування на виявлення COVID-19 на безоплатній основі. Тестування буде здійснюватися за допомогою експрес-тесту Коронавірус (SARS-CoV-2) антиген. Антиген-тест за 15 хвилин визначає наявність в організмі людини коронавірусу шляхом виявлення антигена.

Вже у військовій частині призовники пройдуть двотижневий карантин.

Всі призовники, які будуть призвані під час весняного призову 2021 року, прямують до військових частин, з яких будуть направлені для здобуття кваліфікаційної підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого повертаються для подальшого проходження військової служби у військові частини.

Якщо громадянин, який призваний на військову строкову службу, був офіційно працевлаштований, за ним зберігається місце праці на весь термін проходження військової служби та середньомісячний заробіток.

Призовники-2021 не залучаються до виконання бойових завдань в операції Об’єднаних сил. Призовники проходять військову службу в пунктах постійної дислокації військових частин.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: