fbpx

Вибори ректора ІФНМУ: буде другий тур

Суспільство 17:57, 19.01, 2024

Сьогодні колектив Івано-Франківського національного медичного університету обирав ректора. Голосування тривало з 9 год до 15 год. Участь у голосуванні взяли 1040 виборців з 1147.

Як писав КУРС, Міністерство охорони здоров’я України до виборів ректора ІФНМУ допустило трьох кандидатів. Це професор Микола Островський, доцент Руслан Савчук та професор Роман Яцишин.

Щоб стати ректором, кандидату потрібно набрати 50% плюс 1 голос. У випадку, якщо жоден із претендентів не набере необхідної для перемоги кількості голосів, буде оголошено другий тур.

Кандидати на посаду ректора ІФНМУ
Кандидати на посаду ректора ІФНМУ. Зліва направо: Роман Яцишин, Руслан Савчук, Микола Островський

Як стало відомо КУРСу, сьогодні жоден із кандидатів не набрав достатньо голосів, аби стати переможцем у першому ж турі.

Із 1147 виборців в голосуванні взяли участь 1040. Один бюлетень визнали недійсним. Десять не підтримали жодного кандидата.

Лідером за підтримкою став професор, доктор медичних наук, декан медичного факультету Роман Яцишин – за його кандидатуру проголосували 557 виборців.

З другим показником професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології ІФНМУ Микола Островський з показником 385 голосів.

Найменшу підтримку отримав кандидат медичних наук, генеральний директор Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерство охорони здоров’я України» Руслан Савчук87 голосів.

КЛУБНИЙ БУДИНОК У ЦЕНТРІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!
«Ярковиця» починає новий проєкт

Роману Яцишину не вистачило лише 17 голосів, аби здобути перемогу сьогодні. Тож буде оголошено другий тур виборів, у якому візьмуть участь Роман Яцишин і Микола Островський. Голосування відбудеться 26 січня.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: