fbpx

Які види бетону доступні на сучасному ринку

Суспільство 17:09, 12.11, 2020

Бетон – штучний будівельний матеріал, який складається з чотирьох компонентів в конкретних пропорціях. Сюди належать зв’язуючий елемент, заповнювач, вода та інші спеціальні добавки. На сайті представництва Промислово-будівельної групи «Ковальська» за посиланням https://shop.kovalska.com/ є значно більше інформації.

Використання компонентів у різних пропорціях дозволяє отримати види бетону, які будуть відповідати певним потребам та стандартам конструкції, для якої він буде використаний. В процесі фізико-хімічних реакцій відбувається взаємодія між зв’язуючим компонентом та водою. Таким чином можна створити штучний камінь необхідної форми.

Які види бетону доступні на сучасному ринку 1

Різновиди бетону залежно від структури

Структура бетонів визначається розміром, формою, кількістю і взаємним розташуванням всіх компонентів, що входять у суміш, а також залежить від змісту і розміщення сполучного матеріалу (цементного каменю) в розчині. Різновиди структури:

  • Щільний.

  • Газобетон.

  • Зернистий.

На відміну від пористої структури, складові заповнювача в бетонах щільної структури розташовані тісно один до одного всередині сполучної речовини. У ячейчастій же пори розподілені рівномірно по всьому об’єму розчину у вигляді окремо розміщених камер.

Зерниста структура складів є крупнопористою і виглядає як безліч з’єднаних між собою зерен матеріалу. Найвищою міцністю володіють суміші з щільною структурою, також вони менш водопроникні, на відміну від інших. Бетони ще класифікують за типами на макро- і мікроструктуру. У структурні елементи макроструктури входять великий заповнювач, пісок, цементний камінь і повітряні пори. Структура, видима неозброєним оком, є макроструктурою.

Різновиди бетону відносно сфери застосування

В основі забезпечення довговічної і безпечної експлуатації об’єктів лежить правильне використання бетонних сумішей. Різновиди бетону і їх застосування за функціональним призначенням:

  • жаростійкий;

  • теплоізоляційний;

  • дорожній;

  • гідротехнічний;

  • загальнобудівельний.

Загальнобудівельні бетонні склади, або склади загального призначення, використовуються при зведенні залізобетонних конструкцій цивільних будівель і споруд. Для будівництва об’єктів з високими вимогами до механічних навантажень і впливу навколишнього середовища застосовуються склади спеціального призначення.

При замовленні бетонних сумішей обов’язково звертайте увагу на її складову та враховуйте, для яких цілей плануєте використовувати. Краще обирати якісний продукт та не економити.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: