fbpx

Види рюкзаків

Суспільство 12:41, 02.10, 2020

Загальноприйнятий класичний рюкзак пішов від армійського ранця. Вони були широко поширені на початку XIX століття. Це були прості рюкзаки з брезенту. Вони шилися на невеликих фабриках або в домашніх майстернях, тому мали різну форму, обсяги і кількість кишень.

Після військових зручність рюкзака оцінили туристи і альпіністи. До речі, саме слово “рюкзак” перекладається як “мішок, який носиться на спині”.

Види рюкзаків 1

У той час рюкзаки не використовувалися масово і щодня. І справа не в тому, що рюкзаків не було. А в тому, що вони не були такими зручними і красивими, якими стали зараз. Рюкзаки та сумки Eastpak від компанії SneakerStudio – ідеальні для тих, хто обирає якість та комфорт.  Яскраві і скромні, витончені і величезні, для вечірніх прогулянок по місту і тривалих піших туристичних походів – рюкзаки настільки увійшли в ужиток, що стали чи не обов’язковим предметом гардеробу.

Конструктивні особливості

За типом конструкції рюкзаки поділяються на:

  • м’які;

  • жорсткі;

  • напівтверді.

М’які рюкзаки майже пішли в небуття. Їх яскравими представниками є старі рюкзаки з радянського минулого. Вони не мають жорстких каркасів і додаткових кріплень для підвіски. Використовувана тканина також не зазнала просочення і зміцнення.

Однак декоративні дитячі та невелике жіночі рюкзачки все ж виконують м’якими. Найчастіше це рюкзаки у вигляді м’яких іграшок, в’язані, шиті, плетені, в стилі етно і з вишивкою. Вони не призначені для перенесення важких предметів, скоріше для кількох дрібниць, необхідних під час короткої прогулянки.

В’язані, ткані, плетені рюкзаки – швидше виняток із загальної маси. Вони оригінальні, мало поширені, але виглядають донині дуже і дуже стильно.

Жорсткий, найчастіше знімний, каркас допомагає розподілити навантаження вертикально уздовж хребта і переносити великі вантажі. Рама не прилягає щільно до спини, утворюючи повітряний прошарок і забезпечуючи вентиляцію спини. Величезним недоліком подібних моделей є висока травмонебезпека. При падінні рама може завдати мандрівникові істотних травм хребта.

Напівжорсткі – найпоширеніші та користуються найбільшим попитом. Всередині них є пластини по формі спини, що додають зручності та комфорту.

Який рюкзак найбільше підходить вам – вирішуйте самостійно. Проте варто пам’ятати, що виріб має бути зручним та не створювати великого навантаження на спину. Щоб зрозуміти, який рюкзак буде найзручнішим, необхідно приміряти декілька різних моделей.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: