fbpx

Вигодська селищна рада планує переглянути дозвіл будівництва міні-ГЕС на ріці Свіча

Суспільство 11:46, 03.08, 2021

Cелищна рада Вигодської територіальної громади перегляне свій дозвіл на виготовлення проєктної документації щодо будівництва міні-ГЕС на річці Свіча. Це питання винесуть на позачергове засідання сесії селищної ради через спротив місцевих жителів.

Про це повідомив Суспільному голова Вигодської ТГ Микола Мацалак.

За його словами, на сесії депутати розглядатимуть рішення селищної ради № 337-5/2021 від 22 квітня 2021 року “Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється”.

“Люди раніше не знали, що там щось має будуватися, бо громаду до відома не ставили. І через це пішло таке обурення. Перші розмови про будівництво велися з 2018 року, вносили зміни у генеральний план. У 2020 році виготовили оцінку впливу на довкілля. І коли вже ухвалили рішення про зміну цільового призначення, коли народ його побачив, це викликало таке обурення”, — розповів Микола Мацалак.

Нагадаємо, що на Свічі у Долинському районі хочуть збудувати міні-ГЕС потужністю до 500 кВт

На думку голови Вигодської громади, рішення скасують, адже воно викликало громадське обговорення і подання депутатського звернення. Зокрема, жителі довколишніх сіл збирали підписи про незгоду на будівництво міні-ГЕС і писали запити на доступ до публічної інформації.

КУРС писав, що мешканці Вигоди збирають підписи проти будівницва міні-ГЕС на ріці Свіча

Втім, для того, щоб рішення скасували, необхідна підтримка більшості — 14 із 27 місцевих депутатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: