fbpx

Високоякісне відеоспостереження від Ланет БІЗНЕС

Суспільство 18:05, 28.01, 2022

На будь-якому підприємстві, незалежно від того, чи це невеликий офіс або велика корпорація, необхідно встановити відеоспостереження, щоб забезпечити високий рівень безпеки та оперативно вирішувати конфлікти. Щоб відеоспостереження працювало без перебоїв та приносило максимальну користь, необхідно створити СКС на підприємстві.

Високоякісне відеоспостереження від Ланет БІЗНЕС 1

СКС: що це та в чому її переваги

Структурована кабельна система — універсальна телекомунікаційна інфраструктура, що забезпечує трансляцію сигналів усіх типів у межах будівлі, де вона прокладена. Серед її головних переваг:

  1. Високий рівень безпеки. З СКС підприємство буде захищене від проникнення програмних засобів.
  2. Швидка передача даних. Завдяки таким системам інформація між співробітниками передаватиметься миттєво.
  3. Можливість віддаленої роботи. Використовуючи лише логін та пароль, будь-який співробітник може отримати доступ до матеріалів, навіть не перебуваючи на робочому місці.
  4. Легке масштабування. За допомогою СКС можна легко розширити штат працівників або встановити додаткове обладнання.

Створення структурованої кабельної системи забезпечує роботу всіх систем зв’язку, у тому числі комп’ютерних, телефонних та відеоспостереження.

СКС для відеоспостереження має кілька характерних рис. Для таких мереж комутатори необхідно встановити у кожному вузлі. Таким чином можна подолати обмеження по довжині кабелів.

Звичайно, впровадити відеоспостереження в рамках наявної СКС можливо, але дуже складно. Найкраще закладати розетки для відеоспостереження ще на етапі будівництва. Найчастіше їх встановлюють біля стелі, по кутах вікон, навпроти дверей, на сходових майданчиках. Наприклад, навіть якщо зараз у камері біля сходового прогону немає потреби, вона може знадобитися надалі, адже бізнес динамічно змінюється. Надмірність портів є другою ключовою відмінністю СКС для відеоспостереження.

Системи відеоспостереження від Ланет БІЗНЕС

Ланет БІЗНЕС — компанія, яка забезпечує підключення корпоративних клієнтів до високошвидкісного Інтернету та телебачення. Серед додаткових послуг Ланет БІЗНЕС також будівництво ЛОМ та СКС, монтаж відеоспостереження.

Самостійно врахувати всі нюанси під час монтажу відеокамер досить складно, тому краще звернутися до професіоналів. Вибираючи відеоспостереження від Ланет БІЗНЕС, ви отримуєте:

  • допомогу у виборі комплектуючих елементів;
  • налаштування та доукомплектування наявного обладнання;
  • організацію системи контролю та управління доступом.

На сайті компанії ви зможете ознайомитись із широкою лінійкою тарифів та вибрати обладнання. В асортименті представлені IP-камери для систем відеоспостереження, відеореєстратори, POE-комутатори, жорсткі диски.

Вартість підключення відеоспостереження та його подальшого обслуговування залежить від специфіки об’єкта та обраного тарифу. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, достатньо звернутися до менеджера компанії. Він проконсультує вас та допоможе вибрати найоптимальніший варіант для вашого бізнесу з урахуванням усіх вимог.

  • Київ, проспект Перемоги,
  • 118sale@lanet.ua
  • (044) 500-43-41

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: