fbpx

Як англійська мова поліпшує здоров'я та збільшує тривалість життя?

Суспільство 10:38, 01.02, 2022

Вчені стверджують, що знання англійської мови корисне для здоров’я людини. Здоров’я – це найважливіший ресурс, який є у людини. Воно відповідає за якість життя і довголіття. Користь англійської мови для здоров’я -–це важливий аргумент для різних людей.

Користь англійської мови для профілактики хвороби Альцгеймера

Вплив іноземної мови на здоров’я пояснюється тим, що в мозку утворюються нові нейронні зв’язки. Як правило, в дорослому житті навчання припиняється, ми працюємо і живемо за звичкою. Будь-яке тривале навчання позитивно позначається на роботі мозку. Це може бути навчання математики, шахів, програмування, іноземної мови. Почати вивчення іноземної допоможе репетитор англійської мови онлайн та компанія Friends Club, яка вже 10 років пропонує найкращі курси в Україні. Мозок, в свою чергу, відповідає за правильне функціонування організму. Тому навчання корисне для здоров’я. А оскільки у занять англійською мовою є безліч інших плюсів, ми рекомендуємо саме їх.

Знання іноземної мови може запобігти або відстрочити появу хвороби Альцгеймера. Це поширена форма деменції у літніх людей, яка викликає втрату пам’яті, порушення мови, зниження інтелекту. Під час хвороби Альцгеймера відбувається ліквідація нейронних зв’язків у мозку. Тому вивчення іноземної мови допомагає при цьому захворюванні, стимулюючи створення нейронних зв’язків.

Бельгійські вчені-нейропсихологи провели дослідження і порівняли перебіг цієї хвороби у людей зі знанням однієї або двох мов. З’ясувалося, що білінгви і люди, які знають як мінімум дві мови, захворіли на Альцгеймера на 4,3 роки пізніше, ніж інші учасники дослідження. У таких людей пізніше настає деменція, а протягом хвороби вона повільніше прогресує. Будь-які розумові вправи стимулюють активність мозку, захищаючи його від атрофії. Англійська мова не виняток. Це відмінне тренування для мозку, яке сприяє подовженню здоров’я нейронів.

Англійська мова - курси в Україні

Як поліпшити здоров’я, вивчаючи англійську мову?

За даними досліджень, якщо у людей зі знанням іноземних мов трапляється інсульт, вони краще справляються з його наслідками. У таких пацієнтів в два рази більше шансів на повне одужання після хвороби та відновлення всіх функцій організму. У них швидше повертаються втрачені когнітивні функції, вони раніше починають говорити, ходити, рухатися.

Користь англійської:

  • Підвищення стресостійкості і профілактика хвороб від стресу.
  • Профілактика інсультів та швидке відновлення після них.
  • Краща робота мозку у зрілому віці.

Вивчення іноземної мови покращує стресостійкість. В результаті реакція на стрес стає менш бурхливою і більш адекватною, людина краще справляється зі стресовими ситуаціями. Стрес рідко переходить в хронічну форму. Все це корисно не тільки для роботи або особистого життя, але і для здоров’я.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: