fbpx

Як обрати плитку на кухню?

Суспільство 12:27, 17.10, 2019

Покриття підлоги – це велика частка створення загального затишку вдома. Нам приємно стати своєю ніжкою на гарну підлогу. Дуже комфортно, коли вдома під підлогою є система підігріву. Сучасна індустрія виробництва покриття на підлогу вигадала безліч варіантів для того, щоб у людей був великий вибір. Тим, хто полюбляє м’які поверхні, виготовляють великий асортимент ковроліну. Сьогодні є багато прихильників лінолеуму. Він має прийнятну ціну та безліч переваг під час його застосування. Але не в усіх приміщення будинку можна використовувати саме лінолеум. Наприклад, він є абсолютно непридатним у тих приміщеннях, де рівень вологи є постійно підвищеним. Також краще не класти лінолеум у кімнатах, де є великий ризик потрапляння гарячих предметів на підлогу. Отже, у ванній кімнаті та на кухні краще підбирати більш стійке покриття підлоги. Ідеальним варіантом для цього є керамічна плитка. Вона розрахована на сприймання сильних ударів, а також стійка до постійного потрапляння води. Якісна плитка на підлогу для кухні дозволить позбутись безлічі проблем, котрі стосуються пошкодження поверхні підлоги та її псування під впливом різних речовин.

Як обрати плитку на кухню? 1

Як обрати плитку на кухню?

Слід зазначити, що в магазинах плитку іноді класифікують за типом приміщення, для якого вона розрахована, та типом поверхні. Найголовнішою відмінністю між такими варіантами буде засіб її кріплення до поверхні. Також досить часто дизайнери вигадують малюнки для плитки, котрі передбачені для певного приміщення. Наприклад, плитку з малюнком у вигляді дельфінів навряд чи хтось покладе на кухні.

Щоб обрати ідеальний варіант в кухню, необхідно врахувати такі моменти:

  1. Загальне кольорове оформлення приміщення.
  2. Побутова техніка (якщо в кухні стоїть пральна машина. то тут треба застосовувати матеріали, котрі витримують великий рівень вологи).
  3. Наявність маленьких дітей у домі.

Якщо родина вже має дітей, то батькам краще уникнути плитки зі слизькою поверхнею. Адже діти полюбляють вдома бігати, а на кухні є безліч місць, де можна впасти і сильно вдаритись об поверхню побутової техніки чи шафок.

Якщо власники житла постійно помічали, що в них падають важкі предмети на підлогу, то треба обирати варіант плитки з міцним покриттям. Слід пам’ятати, що якіснішою буде плитка, то довше вона зможе прослужити своїм власникам. Тому краще один раз заплатити більше, ніж потім робити новий ремонт.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: