fbpx

Як підготуватися до НМТ 2025 з англійської мови

Суспільство 14:43, 11.02, 2025

Після закінчення навчального року випускники шкіл, які планують вчитися в українських університетах, мають складати іспити. Одним із важливих предметів на них завжди була англійська мова, хороше знання якої може дозволити вступити на цікаву спеціальність до бажаного вишу. У 2025 році такі іспити знову пройдуть у форматі національного мультипредметного тесту, і в багатьох майбутніх випускників виникає багато питань про те, як скласти його успішно. У цьому тексті поділимося тим, як має відбуватися правильна НМТ підготовка з англійської мови.

Підготовка до НМТ 2025 з англійської мови

НМТ з англійської мови у 2025 році: на що чекати?

З 2022 року абітурієнти мають складати оновлений формат зовнішнього незалежного оцінювання – національний мультипредметний тест (НМТ). Цей тест щороку дещо змінювався, тож завжди виникають виправдані запитання щодо того, що на майбутніх випускників буде очікувати на іспиті.

Щоправда, у 2025 році НМТ не буде відрізнятися від тогорічного. Ось його основні особливості:

  • Учасники складають комп’ютерний формат тесту в спеціально створених екзаменаційних центрах.
  • НМТ складатиметься із чотирьох предметів та пройде для кожного учасника повністю за один день.
  • Англійська мова може бути вибраним четвертим предметом, ще три – обов’язкові для всіх українська мова, математика та історія України.
  • На кожен із блоків-предметів тесту в учасників буде 60 хвилин.
  • В іспиті не буде завдань відкритої форми, що потребують розгорнутої відповіді. У частині з англійської на дітей очікують лише закриті тестові завдання.

Хоч НМТ і здається дещо легшим за класичне ЗНО з англійської, учасникам потрібен повний комплекс знань і навичок із цієї іноземної мови, щоб скласти тест успішно.

Як підготуватися до НМТ з англійської?

Існує декілька основних правил підготовки до іспитів такого формату, як НМТ:

  • Дослідити актуальну програму, що міститься на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Там майбутній випускник зможе знайти теми, необхідні граматичні конструкції та навіть лексику, яка знадобиться на тестуванні.
  • Створити продуктивні навчальні умови. Учень має займатися в зручний спосіб та регулярно. Саме від правильного графіка навчання залежить здатність ефективно опановувати матеріал.
  • Регулярно вивчати нові слова. Поповнення словникового запасу – один із фундаментів вивчення іноземної мови.
  • Читати. Це допомагає краще засвоювати іноземні мовні конструкції, запам’ятовувати правила та лексику. До того ж на НМТ достатньо завдань, які потребують вміння читати швидко та виділяти з прочитаного головне. Тому ця навичка має величезне практичне значення на іспиті.
  • Практикуватися з тестами. Постійна робота з релевантними тестами ЗНО/НМТ з англійської допоможе призвичаїтися до іспиту та ефективніше опановувати матеріал.

Попри те, що готуватися до НМТ цілком можна і самостійно, це вимагає від учня або учениці величезної дисципліни та вміння організовувати своє навчання. Тому набагато простіше й ефективніше підготуватися можуть допомогти спеціалізовані курси.

Курси підготовки до НМТ з англійської, які точно дадуть потрібний результат

Багато хто з охочих відвідувати курси підготовки до НМТ майже напевно чули про ті, які створила найбільша в Україні дистанційна школа «Оптіма». Ці курси збирають величезну кількість схвальних відгуків через очевидні переваги, які пропонує школа:

  • Якісні та сучасні навчальні матеріали, зібрані та скомпоновані викладачами з багатим досвідом підготовки школярів до НМТ.
  • Ефективні навчальні методики: максимальна залученість дітей до уроку та індивідуальний підхід.
  • Зручний формат занять – онлайн.
  • Постійна практика та аналіз помилок учнів.

Підготовка до вступних іспитів – це неймовірно важливо для майбутнього випускників. Тому завжди головне при підготовці – це бажання, наполегливість і дисципліна. Успіхів!

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: