Незалежно від виду, всі басейни потребують регулярного догляду. Тому так важливо очищати воду, використовуючи фільтри для басейну. Щоб підібрати ідеальний варіант для очищення води, розберемося з особливостями кожного виду фільтра.
Картриджний фільтр для басейну
Картриджні фільтри виготовлені у вигляді колби зі змінними картриджами, які потрібно регулярно промивати від забруднень та міняти 1 раз на 2–3 тижні.
Для приватних басейнів об’ємом до 120 м³ ідеально підходять картриджні фільтри Hayward Swim Clear.
Переваги фільтрувального обладнання Hayward серії Swim Clear:
- Вбудований манометр для контролю тиску пристрою забезпечує своєчасне сервісне обслуговування.
- Простота встановлення та обслуговування.
- Європейська якість.
- 5 років.
- Не потрібне зворотне промивання, тому ви заощаджуєте воду.
- Легка та швидка заміна картриджа.
- Матеріал корпусу – полімер, посилений скловолокном та стійкий до негативних зовнішніх факторів. Тому можна встановити фільтр на відкритому повітрі.
Картриджні фільтри є оптимальними для приватних басейнів, які використовуються тільки в сезон та регулярно дезінфікуються хімічними засобами.
Пісочний фільтр для басейну
За високого ступеня експлуатації басейну або якщо немає можливості регулярно дезінфікувати воду хімією, віддайте перевагу пісочному фільтру. Він є спеціальною бочкою зі скляним або кварцовим піском. Заміна піску виконується 1 раз на 2–5 років.
Фільтри для піску Hayward серії SLE ідеально підходять для домашніх та комерційних басейнів об’ємом до 126 м³. Переваги піскових фільтрів Hayward серії SLE:
- Висока якість – обладнання випускається на американських виробничих потужностях.
- Підходять для роботи в солоній та морській воді.
- Корпус пристроїв виготовлений із поліестеру високої міцності, тому обладнання можна встановити на відкритому повітрі.
Діатомітовий фільтр для басейну
Діатомітовий фільтр є бочкою, куди засипається діатоміт – гірська порода з панцирів водоростей. Діатомітові фільтри мають найвищий ступінь очищення та здатні очищати воду навіть від дрібних частинок мулу розміром до 2 мікронів. Крім цього, вода набуває антибактеріальних властивостей. З діатомітовим фільтром ви скоротите витрати хімії до 80%!
Що враховувати під час вибору фільтра для басейну?
За добу вода у повному об’ємі має пройти через фільтр хоча б 2.5 рази. Тому при виборі обладнання враховуйте об’єм басейну. Що вищий цей показник, то з більшою продуктивністю вибирайте пристрій.
Механічна фільтрація води – обов’язкова умова підтримання чистоти басейну для безпечного та комфортного купання.
Реклама