Хочете створити практичні, надійні та довговічні меблі? Для цього варто використовувати матеріали та комплектуючі високої якості. Інтернет-магазин KRONAS, який понад 25 років відомий на ринку, пропонує все, що може знадобитися на будь-якому етапі виготовлення виробів. Фахівці компанії розповідають про нюанси вибору комплектуючих.
Плитні матеріали – основа корпусних меблів
Найбільш популярні на ринку України матеріали:
- МДФ-плити;
- ЛДСП;
- ОСБ;
- шліфована ДСП;
- HDF (ДВП);
- фанери.
Для кожного з матеріалів характерні свої особливості. Так, МДФ-плити можуть мати одно- або двосторонню ламінацію. Для виробництва меблів з ЛДСП необхідно вибирати плити, що мають клас емісії формальдегідів E1. Товщину матеріалів визначають відповідно до поставленого завдання.
Різноманітність декорів та структур плит вражає. Кожен зможе вибрати відповідний для своїх завдань варіант. Якщо потрібні готові комплектуючі для реалізації різних проектів, можна замовити розкрій матеріалу, фрезерування, обклеювання кромкою деталей, свердління під елементи кріплення. Компанія KRONAS пропонує подібні послуги.
Якісна фурнітура – комфортна та тривала експлуатація меблів
Сучасна фурнітура – це багатофункціональні комплектуючі, що дозволяють вирішувати різні технологічні завдання. Крім надійності, необхідно врахувати дизайн виробів, а також простоту налаштувань. Комплектуючі підбирають з урахуванням експлуатаційних характеристик матеріалів, які використовуватимуться у процесі виготовлення, наприклад, ЛДСП, скла тощо.
Крім стандартної фурнітури для ящиків, дверей, сьогодні популярні доводчики, амортизатори, що підвищують комфорт в експлуатації меблів і продовжують термін служби. Економити на таких комплектуючих не варто. Віддати перевагу краще перевіреним брендам.
Фасади – «обличчя» меблів
Саме фасади задають «настрій» у приміщенні. Клієнт, вибираючи меблі, насамперед звертає увагу на естетичну її сторону. Потім уже враховує експлуатаційні характеристики та ціну. Для виготовлення меблів сьогодні використовуються різні фасади:
- плівкові, що покривають зносостійкою ПВХ-плівкою;
- фарбовані, що відрізняються стійкістю до вологи та УФ-променів;
- рамкові, для виготовлення яких застосовують алюміній, сталь чи скло;
- ролетні, що відкриваються горизонтально чи вертикально.
Ефектно виглядають фасади з декоративних плит. Такі вироби завжди мають попит.
Розсувні системи – максимальна функціональність виготовлених меблів
При виборі шафи-купе клієнти, які розуміються на особливостях конструкції, в першу чергу звертають увагу на систему, що забезпечує рух дверей. Такі механізми потрібні і при облаштуванні гардеробів, різних перегородок, міжкімнатних дверних конструкцій. Розсувні системи представлені у двох модифікаціях:
- Опорні. Легко монтуються у дверному отворі, є менш вибагливими у процесі експлуатації.
- Верхньопідвісні. Найчастіше використовуються для виготовлення дитячих меблів, оскільки вважаються більш надійними щодо безпеки. Підвісні двері практично ніколи не випадають із отвору.
Вибираючи оптимальний варіант, враховують місце монтажу, тип дверей, передбачуване навантаження та низку інших критеріїв. Сучасні механізми дозволяють реалізувати проект будь-якої складності. Продукція провідних виробників розрахована на високе навантаження і може включати різну кількість полотен.
На правах реклами