fbpx

Як використовувати таблетки Finish для посудомийки

Суспільство 12:54, 02.02, 2023

Посудомийна машинка стала незамінною помічницею в багатьох домівках України. Щоб очищення було ефективним, а побутова техніка прослужила якомога довше, використовуйте таблетки для посудомийних машин Finish. Товари цієї фірми, які ви можете купити в інтернет-магазині HimOpt, гарантують найкращий результат за доступною ціною та безпеку вашій кухонній «подружці».

таблетки Finish для посудомийки

Переваги таблеток для посудомийки Finish

Чому обрати упаковку кубиків для миття посуду краще, ніж гелі та інші засоби? На те є ряд причин:

1. Безпека для здоров’я.

Таблетки Фініш не мають небезпечних для здоров’я або алергенних компонентів, на зразок хлору чи іншої сильнодійної хімії. За очищення тут відповідають лише натуральні речовини й кисень. Це також гарантує ретельне видалення навіть мікроскопічних залишків їжі, на яких можуть розвинутися бактерії.

2. Ефективність роботи.

Капсули Finish складаються з декількох шарів, які починають розчинятись і працювати поступово. Така дія можлива лише у такому формфакторі, адже, наприклад, гель розчиняється одразу і всі його компоненти вступають в реакцію одночасно.

3. Економія.

Таблетки вистачає на завантаження посудомийної машини. Вона не стече, як гель, не змиється, кожен грам буде використаний за призначенням.

Таблетки дуже дбайливо подбають про ваш посуд і принесуть відмінний результат.

Куди класти таблетку в посудомийну машину

Дехто вважає, що класти таблетки в посудомийну машину бажано за аналогією з капсулами для прання – безпосередньо в пральний відсік. Це дуже велика помилка, адже принцип дії посудомийки інакший. Кубик не розчиняється у воді одразу, а робить це поступово, задіюючи активні компоненти один за одним. Цей процес можливий, лише якщо капсула знаходиться у спеціально передбаченому для цього відсіку. Тож майте це на увазі.

Плівку з таблетки, до речі, знімати не потрібно – упаковка розчиняється у воді будь-якої температури.

Чим відрізняються таблетки для посудомийки Finish

Чому саме таблетки Finish для посудомийки популярні? Чи аналогічні товари від інших виробників – гірші? Ми б так не сказали. Просто мийні засоби від Фініш є найбільш перевіреними часом та мають великий асортимент, і це дуже важливо, зважаючи на деякі фактори очищення посуду. Так, компанія Finish пропонує товари для:

  • очищення посуду з особливих матеріалів (срібло, бронза, кришталь тощо);
  • миття посуду у жорсткій воді;
  • замочування тарілок та кухонного приладдя з великою кількістю застарілого бруду та жиру;
  • відбілювання плям від кави, чаю, вина тощо;
  • використання в коротких циклах миття (до 5 хвилин);
  • очищення посуду у воді при низьких температурах;
  • надання блиску скляним склянкам і келихам;
  • захисту посудомийної машини тощо.

Інші виробники просто не мають такої кількості товарів з усіма переліченими функціями або виконують їх не на всі 100%, на відміну від продуктів Фініш.

Чи потрібно додавати сіль та ополіскувач під час використання таблеток Finish

Окрім таблеток Finish, в каталозі інтернет-магазину HimOpt представлені також такі товари цієї компанії як сіль та ополіскувач для посудомийки. Розповідаємо, навіщо вони потрібні.

Сіль Фініш – це максимально тонко очищений та оброблений натрій хлорид у невеликих гранулах, абсолютно натуральний компонент. Тобто в теорії можна використовувати і звичайну сіль, але ми дуже застерігаємо вас від цього – навіть, здавалося б, ідеально чиста візуально сіль має безліч домішків і знаходиться не в такому кристалізованому стані, як потрібно для посудомийки. Тобто техніку можна просто зіпсувати. Потрібна сіль для пом’якшення жорсткої води та ефективної роботи мийного засобу. Тож якщо вода у вас і так м’яка, то можна обійтись і без неї.

Ополіскувач для посудомийних машин є річчю необов’язковою. В принципі, можна обійтись і без нього, тим паче що якась його частина вже передбачена у таблетках для миття посуду. Але якщо ви хочете досягти ідеального блиску посуду без розводів, особливо кришталевих келихів та піал, він вам просто необхідний. Тоді тарілки отримають захисну плівку, яка буде ефективно відштовхувати вологу, а отже, швидше висихати.

Таблетки Finish, в комбінації з ополіскувачем та сіллю тієї ж марки, стануть вашими найкращими друзями у боротьбі з жиром, брудом, плямами та запахом. Посуд буде блищати та виглядати як новий навіть після багатьох років використання. Продукти Finish гарантують схвальні погляди гостей.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: