fbpx

Яку мову вивчати додатково у старших класах

Суспільство 12:26, 22.07, 2019

У старших класах школи настає час визначатися з майбутньою професією та бажаним вищим навчальним закладом. 10-11, а в майбутньому й 12 клас – період інтенсивної підготовки до вступу до ВНЗ. Багато уваги батьки та діти приділяють саме поглибленому вивченню профільних предметів, з яких учні будуть складати ЗНО. Тому на поглиблене вивчення іноземних мов, якщо вони не профільні, часу майже не вистачає.

Знання іноземної мови – це великий плюс для майбутньої кар’єри та навичка, що стовідсотково знадобиться у житті. Яку мову краще обрати для поглибленого вивчення у підлітковому віці? На це запитання дали відповідь фахівці освітнього центру UniverPL.

Англійська

Англійська вважається міжнародною мовою. Більшість людей у світі зробили свій вибір саме на її користь. До того ж це мова багатьох професій, зокрема популярної на сьогодні галузі IT. Поглиблене вивчення англійської мови обирають майбутні абітурієнти філологічних та комп’ютерних факультетів, журналістських спеціалізацій, оскільки вона необхідна для навчання та професійної діяльності.

Яку мову вивчати додатково у старших класах 1

Знання англійської мови відкриває безмежні можливості. Завдяки їй людина сприймає більше інформації, отримує цінні знання з першоджерел. розширює власні кордони спілкування з представниками інших національностей. Знання чи незнання англійської неминуче впливає на кар’єрне зростання. У будь-якій сфері люди english speaking дуже цінуються. Судячи з актуальних вакансій у юриспруденції, менеджменті, міжнародних відносинах, продажах, мінімальний рівень знання мови – це Intermediate, або по-іншому B1, B2. Щоб отримати такий рівень володіння англійською, дитині бажано поглиблено вивчати мову зі старших класів. Найкраще для цього підходять заняття з репетитором чи мовні курси.

Польська

Попит на вивчення польської мови зростає щодня. Це пов’язано з тим, що багато школярів планує вступ до польського ВНЗ. Оскільки у більшості з них викладання проходить польською мовою, відповідь очевидна. Отримати хоча б початковий рівень володіння мовою потрібно до вступу в університет. На відміну від англійської, яку в обов’язковому порядку вивчають у школі, польську потрібно освоювати з нуля.

Польська мова для початківців онлайн – це один із напрямків вивчення мови в Україні. Багато освітніх центрів, таких як UniverPL, проводять інтенсивні курси польської мови по Skype. Слухачі програми за шість місяців отримують середній рівень володіння польською та можуть спілкуватись нею у навчанні й побуті. Зі знанням мови легше вступити до закордонного вишу та адаптуватись до проживання у Польщі. Ще один із напрямків діяльності UniverPL – навчання в Польщі, котре вони допомагають організувати випускникам українських шкіл.

Іспанська

Іспанську радо вивчають як другу іноземну. У багатьох українських вищих навчальних закладах друга іноземна, крім англійської, є обов’язковою мовою. Зокрема, таке правило діє в «Києво-Могилянській Академії», ЧНУ ім. П.Могили у Миколаєві, тощо. 

Яку мову вивчати додатково у старших класах 2

Іспанська – оптимальний варіант для вивчення. Мова добре сприймається на слух, має нескладні правила граматики та правопису. Діти вивчають її з задоволенням і легкістю. Від себе зазначимо, що кількість фахівців, котрі знають іспанську, дуже мала. Тому в майбутньому така навичка може допомогти у кар’єрному зростанні за фахом.

Іспанською мовою розмовляють в Іспанії, країнах Латинської Америки (окрім Бразилії), південних штатах США.У туристичних цілях вона деколи навіть переважає англійську. Курсів іспанської порівняно небагато, й зазвичай вони базуються у великих містах. Тому батькам потрібно докласти значних фінансових зусиль, щоб дитина навчилась hablar español.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: