fbpx

Яремче отримало візуальний бренд

Суспільство 17:18, 23.12, 2019

На останньому засіданні Яремчанської міської ради затвердили логотип міста. Про це оголосила начальниця відділу туризму та зовнішніх зв’язків міськвиконкому Марина Ланіна.

Презентація візуального бренду Яремча відбулася напередодні на засіданнях постійних комісій, пише “Яремчанський вісник”.

«Більше ніж два місяці, починаючи з жовтня, йшла робота над лого міста, адже до цього часу Яремче ще не мало власного сучасного бренду», — каже Марина Ланіна.

Свій доробок публіці представив старший викладач кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Юрій Крукевич, який до цього займався розробкою логотипа Львова, Трускавця та інших міст. Дизайнер одразу визначився з візуалізацією лого, вклавши в нього дещо некласичні мотиви.

«Остаточну версію логотипу я закінчив лише тиждень тому, — зазначає автор. — На фінальному етапі мав багато порадників зі своєї кафедри, багато хто вболівав за те, аби Яремче мало першокласну емблему».

Яремче отримало візуальний бренд 1

Логотип Яремча має на меті передати виразність форми гір, що втілюється в оригінальному розташуванні об’ємних у кольоровому співвідношенні букв, традиційні мотиви, притаманні гуцульській культурі, що втілюються у піктограмах у складі емблеми.

«Зараз популярні тенденції динаміки в дизайні бренду, тобто важлива мобільність зображення, можливість його розкласти на окремі складові, як конструктор, при цьому зберігаючи впізнаваність мотиву, — пояснює Юрій Крукевич. — Саме це я намагався втілити у емблемі Яремча. Так, піктограми можна змінювати відносно того чи іншого сезону, заходу, їх можна змусити рухатися, анімувати, їх легко використовувати окремо одна від одної в сувенірній продукції».

Створення бренду Яремча підтримував проєкт «ПРОМІС».

З новим лого планується масштабна промоційна кампанія в Україні та за кордоном.

Яремче отримало візуальний бренд 2
Візуальний бренд Яремче
Яремче отримало візуальний бренд 3

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: