fbpx

"Європейська солідарність" проігнорувала голосування за заступників голови облради

Суспільство 15:16, 20.11, 2020

Фракція “Європейська солідарність” в Івано-Франківській обласній раді не брала участі у  голосуванні за заступників голови ради.

Нагадаємо, новообраний голова обласної ради Олександр Сич запропонував на посаду першого заступника голови облради Василя Гладія від “Батьківщини” та на посаду заступника Миколу Палійчука від партії “За майбутнє”.

Після того як Сич оголосив перерву для підготовки бюлетенів, фракція «ЄС» до сесійної зали не повернулася.

У таємному голосуванні з виборів заступників голови облради взяли участь 66 депутатів. Кандидатури Василя Гладія та Миколи Палійчука підтримали 64 депутати – два бюлетені недійсні, 17 депутатів від «ЄС» покинули сесійний зал, 1 депутат від “За майбутнє” був відсутній на сесії з самого початку.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії «Європейска Солідарність» Володимир В’ятрович повідомив КУРСу, що офіційна позиція фракції щодо голосування буде у понеділок.

«Розчаровані, що не вдалося сформувати української проєвропейської більшості. Офіційна заява партії буде оголошена в понеділок», – сказав В’ятрович.

Як писав КУРС, сьогодні відбувається перше засідання Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання. Депутати одноголосно обрали головою обласної ради Олександра Сича.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: