fbpx

Юрій Андрухович став доктором honoris causa Жешувського університету

Культура 10:58, 08.06, 2022
НА ФОТО: Юрій Андрухович. Фото: Michał Święcicki

У понеділок, 7 червня, Жешувський університет присвоїв українському поету та письменнику з Івано-Франківська Юрію Андруховичу звання доктора honoris causa, тобто почесного доктора.

Як зазначається на сторінці університету у фейсбуці, з цієї нагоди Юрій Андрухович з групою Karbido виступив в університеті з концертом “Атлас літографії”, а в Інституті образотворчого мистецтва відкрили виставку “Незалежність”.

У Польщі перекладено і опубліковано чотири романи письменника: “Рекреації”, “Московіада”, “Перверзія” та “Дванадцять обручів”, а також збірки нарисів та віршів.

Довідка. Державний Жешувський Університет є найбільшим навчальним закладом у Підкарпатському регіоні Польщі. Університет заснований 1 вересня 2001 року і входить до рейтингів найкращих ВНЗ Польщі за напрямом маркетингу та управління.

Honoris causa (дослівно «заради пошани») — латинський вислів, який додають до назви наукового ступеня або вченого звання, якщо його присуджено без захисту дисертації та всіх інших формальностей у випадку безсумнівної, очевидної значимості номінанта.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: