fbpx

З 1 вересня всі франківські школярі вчитимуться офлайн, – Марцінків

Суспільство 12:00, 13.08, 2023

Школи Івано-Франківська з 1 вересня готові працювати, як у довоєнний час. Тому з наступного навчального року змішаного навчання не буде – всі учні вчитимуться офлайн.

Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час марафону “Єдині новини”.

“Найбільшою проблемою було розширення кількості місць у наших навчальних закладах, але ми дуже багато проробили роботи. Там, де була можливість, розширили підвальні приміщення, встановили віконниці за ізраїльським методом. Тому сьогодні франківські школи готові з 1 вересня повністю працювати, як у довоєнний час. Мова йде про те, що всіх учнів ми забезпечимо укриттями”, – повідомив Марцінків.

Він зазначив, що змішана форма навчання була переважно у великих школах на 1800-2000 учнів, бо там не вистачало укриттів. Тому діти почергово вчилися тиждень онлайн, а тиждень – офлайн.

За словами Марцінківа, на сьогодні всі начальні заклади в Івано-Франківську мають укриття. Також більшість батьків хоче, щоб їхні діти вчилися очно.

“Дуже важливо, щоби діти мали повноцінне навчання. Тому з 1 вересня повністю офлайн-навчання без ніяких змішаних”, – наголосив Руслан Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: