fbpx

З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО

Суспільство 17:49, 20.10, 2021

Василина і Олег Перегуди — ініціатори створення реабілітаційного центру воїнів та учасників АТО «4.5.0. Прикарпаття».

Поштовхом для реалізації ідеї стало те, що після повернення із зони АТО в Олега Перегуди виникла проблема з психологічною та соціальною адаптацією. Пошуки роботи змусили задуматися про місце ветеранів АТО в суспільстві, і в результаті разом із дружиною прийняли рішення про створення реабілітаційного центру, інформують “Вікна”.

“Період з 2014 по 2016 рік був доволі складний і напружений для нашої сім’ї. Чоловік повернувся з зони АТО, через деякий час ми зіткнулися з проблемою психологічної та соціальної адаптації. Пошуки роботи, себе в соціумі змусили задуматися про місце ветеранів у суспільстві. Ми зрозуміли, що таких сімей є доволі багато, і це наштовхнуло нас на думку про створення місця, де б можна було знайти відповіді на багато запитань, знайти допомогу та підтримку. Наш реабілітаційний центр повинен стати саме таким місцем”, — розповідає дружина Олега Василина Перегуда.

Роботу центру на початковому етапі організовуватимуть за підтримки ТОВ “Українська Розумна Автоматика”. Компанія зголосилася частково фінансувати і допомогти шляхом надання своїх розробок, навчання та працевлаштування ветеранів, розповідає Олег Перегуда. Медичну підтримку надає Івано-Франківська центральна клінічна лікарня. Небайдужими до ідеї є Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України та міський голова Калуша. Тривають перемовини з керівництвом Калуської територіальної громади щодо надання приміщення для діяльності центру.

У роботі центру пріоритетними будуть три основні напрямки для реабілітації організму: психологічна, фізична реабілітація та апітерапія — лікування бджолами.

Найближчим часом ініціатори ідеї планують розгорнуту зустріч в Калуші з ветеранами, представниками влади та громадськістю.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО 1
З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО 2
З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО 3
З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО 4
З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО 5
З апітерапією: у Калуші створили реабілітаційний центр для учасників АТО 6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: