fbpx

"За тиждень можна легонько вколотися", – Марцінків покарає підлеглих, що уникають вакцинації

Суспільство 10:47, 31.08, 2021
НА ФОТО: Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв позбавити премії невакцинованих працівників виконкому та пригрозив їм звільненням.

На оперативній нараді керуючий справами міськвиконкому Ігор Шевчук доповів про стан вакцинації від COVID-19 в структурних підрозділах міськвиконкому.

Він відзначив, що дві дози вакцини від COVID-19 отримали міський голова Руслан Марцінків та його перша заступниця Вікторія Сусаніна. Також щепилися заступники Вікторія Дротянко та Олександр Левицький.

Загалом провакцинувалися 33% працівників виконкому.

У Департаменті освіти та науки вакцинувалися менше як 50%. Керівник департаменту Ігор Максимчук виправдовувався, що він особисто вакцинувався: “Керівник провакцинований два рази”.

“Мене не цікавить керівник, департамент освіти – 50% не вакциновано. Це при тому, що показник має бути 80%”, – сказав Марцінків.

Ігор Шевчук зауважив, що деякі люди у декретній відпустці, а у декого є протипоказання до вакцинації

“60% у декретній відпустці?” – обурився Марцінків.

До наступного тижня від доручив покращити показники вакцинації та пообіцяв позбавити премій працівників департаментів та управлінь, де буде менше як 50% провакцинованих. Для департаменту освіти на науки цей показник має становити 80%.

“За тиждень можна легонько вколотися”, – сказав Марцінків.

Дісталося й іншим структурним підрозділам, зокрема департаменту адміністративних послуг, управлінню транспорту і зв’язку, службі у справах дітей, апарату міської ради.

“Служба у справах дітей. Так не можна, ви працюєте з дітьми. Апарат міської ради. О-о-о-о-о! Я так розумію ми скорочення будемо робити. Нема питань, 16 вересня сесія – ми скоротимо”, – пригрозив Марцінків.

Марцінків доручив начальниці управління охорони здоров’я Марії Бойко організувати на наступну оперативну нараду бригаду для вакцинації працівників. Керуючому справами Ігорю Шевчуку – підготувати поіменний список невакцинованих. Також наголосив, що структурні підрозділи виконкому, які не виконають показник вакцинації, чекає скорочення. А невакцинованих працівників обіцяв відправити на місяць у відпустки за власний рахунок.

“Я до вас серйозно. Шановні працівники виконкому, два тижні даю. Єдине протипоказання може бути – це коли лікар пише вам довідку про те, що ви хворі і не можете вакцинуватися. Працівники виконкому на 100% мають бути вакциновані. Не подобається – заяву на стіл (на звільнення, – КУРС)”, – констатував міський голова.

На наступній оперативній нараді заслухають стан вакцинацації на комунальних підприємствах Івано-Франківська.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: