fbpx

Замість 4 черг буде 6, а тривалість вимкнень не перевищуватиме 4 годин, - Прикарпаттяобленерго

Суспільство 15:12, 17.12, 2022

Всі обленерго України зобов’язали перейти на нову схему вимкнень, якою передбачено 6 черг. Таке рішення викладено у редакції наказу Міненергетики від 09 грудня 2022 року № 412, яким затверджено зміни до Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії, які наберуть чинності з дня їх офіційного опублікування.

Найголовніші витяги з документа, що для фізичних осіб стосуються тривалості вимкнень.

Максимальна тривалість перерви в електропостачанні споживачів:

  • не має перевищувати 4 годин;
  • а в умовах мінусових температур (нижче -10° C), коли перерва в електропостачанні може призвести до розладу систем централізованого теплопостачання, допускається перерва в електропостачанні до 2 годин;
  • на період дії воєнного стану та протягом року після нього тривалість перерви в електропостачанні споживачів не може перевищувати 6 годин протягом доби з можливим відхиленням в сторону збільшення на не більше ніж 1 годину незалежно від температури зовнішнього повітря.

У випадку, коли введені в дію графіки не забезпечують дотримання заданого режиму споживання електричної потужності, диспетчером після попередження можуть бути застосовані графіки аварійних відключень, спеціальні графіки аварійних відключень в обсягах, необхідних для виконання встановлених режимів електроспоживання, з урахуванням рівня обмеження електропостачання захищеним споживачам або безпеки життя та здоров’я людей, йдеться в Інструкції.

Фахівці Прикарпаттяобленерго вже приступили до формування нових черг. Після їх погодження з ОВА вони будуть оприлюднені.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: