fbpx

Замість газу – вода. Мешканці франківської багатоповерхівки через сусіда залишилися без газу

Суспільство 12:55, 11.08, 2021

У мешканців багатоповерхівки по вул. Залізнична, 21а в м. Івано-Франківськ у газопроводі замість газу – вода. Надзвичайна ситуація трапилася після того, як власник однієї з квартир, ймовірно, намагався самостійно здійснити підключення чи заміну газового приладу до діючих мереж газопостачання.

При цьому, найімовірніше, власник однієї з квартир під час монтажних робіт переплутав шланги, підключивши газову систему багатоквартирного будинку до водопроводу.

У результаті самовільного втручання в газову систему залиті газові прилади споживачів та виведені з ладу прилади обліку газу. Тож наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи: знімають газові лічильники на заміну, опорожнюють та осушують внутрібудинкову газову мережу від води, проводять прочистку газових приладів.

Горе-майстра, який, ризикуючи своєю безпекою і безпекою сусідів, втрутився в газорозподільну мережу, тепер шукає поліція. АТ «Івано-Франківськгаз» написав заяву до правоохоронних органів, щоб з’ясувати, хто саме вчинив протиправні дії.

Винуватця аварійної ситуації чекає штраф та компенсація завданих збитків як сусідам, так і газорозподільній компанії.

Газопостачання по вул. Залізничній, 21а частково відновлено. Газопостачання споживачів під’їзду будинку, де сталося затоплення газової мережі, буде відновлено після надання доступу до всіх квартир для детального обстеження газових мереж та перевірки їх на герметичність.

АТ «Івано-Франківськгаз» наголошує, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт.

У разі несправності газових приладів або при потребі їх встановлення звертайтесь до фахівців АТ «Івано-Франківськгаз».

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: