fbpx

Замовляй SIM-карту Київстар онлайн – отримуй бонуси пів року

Суспільство 17:13, 26.09, 2023

Оператор мобільного зв’язку Київстар пропонує купити сім карту онлайн та повернути 20% витрат бонусами на рахунок. Накопичені бонуси можна витратити на оплату за тариф, дзвінки, мобільний інтернет, SMS тощо.

Умови акції від Київстар

Щоби взяти участь в акції, потрібно замовити на сайті Київстар SIM-карту з тарифом передплати. Можна придбати звичайну SIM або eSIM. Перед замовленням сімки потрібно обрати тарифний план.

Для звичайної SIM та eSIM доступні тарифи:

 1. LOVE UA Світло (безлімітні дзвінки на Київстар, мобільний інтернет – 15 ГБ, мобільний інтернет у роумінгу (27 країн) – 5 ГБ, дзвінки до абонентів інших мереж, міські номери та за кордон – 150 хв.);
 2. LOVE UA Пісня (безлімітні дзвінки на Київстар, мобільний інтернет – 25 ГБ, мобільний інтернет у роумінгу – 5 ГБ, дзвінки до абонентів інших мереж, міські номери та за кордон – 250 хв.);
 3. LOVE UA Сила (безлімітні дзвінки на Київстар, мобільний інтернет – 50 ГБ, мобільний інтернет у роумінгу – 10 ГБ, дзвінки до абонентів  інших мереж, міські номери та за кордон – 300 хв.);
 4. СуперГіг (безлімітний інтернет та мобільний звʼязок).

При оформлені замовлення вам запропонують 10 номерів на вибір. Після того як ви обрали тарифний план та номер телефону, Киїстар запропонує обрати зручний для вас спосіб доставки та оплати.

Якщо ви вирішили придбати електронну SIM-карту, перш за все перевірте, чи підтримує ваш телефон еSIM. Також смартфон має бути сертифікований саме в Україні.

Відтак оберіть тариф з eSIM на shop.kyivstar.ua. Оплативши, ви отримаєте QR-код, за допомогою якого можна активувати тариф. Відтак ваш пристрій підкаже, як завершити активацію eSIM.

Після замовлення SIM-карти ви щомісяця протягом пів року будете отримувати 20% від своїх витрат бонусами на рахунок. Важливо: акція діє лише до 31 жовтня 2023 року.

Як використовувати бонуси

Бонуси нараховуватимуться за всі витрати з мобільного рахунку, окрім:

 • контент-послуг;
 • плати за використаний обсяг послуг у роумінгу в рамках послуги Міжнародний роумінг;
 • плати за використаний обсяг послуг за здійснення міжнародних дзвінків в рамках послуги Міжнародні дзвінки;
 • здійснених благодійних пожертв;
 • разових та періодичних списань за послугами Київстар ТБ, Ді-Джингл, Музичний клуб, App Club, FitStar;
 • оплати вартості підключення послуги Ексклюзивний номер.

Бонуси за попередній місяць нараховуються не пізніше як 10 числа наступного місяця. Їх можна використати на оплату тарифного плану – бонуси автоматично знімаються з бонусного рахунку, коли настає день плати за тариф (1 бонус = 1 грн).

Також бонуси можна використати на:

 • дзвінки;
 • додаткові пакети мобільного інтернету;
 • SMS та MMS на українські номери;
 • послугу «Заплати за мене».

Перевірити залишок бонусів можна в додатку Мій Київстар або надіславши запит на *114#.

Бонуси нараховуються кожного місяця протягом шести місяців та діють 12 місяців після нарахування на бонусний рахунок. Після закінчення строку дії невикористані бонуси анулюються.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: