fbpx

Зараз ідеальний час для купівлі нової квартири: 5 аргументів, чому

Суспільство 16:34, 04.08, 2020

Ринок нерухомості поступово виходить з карантину. Світ оговтується від фінансової кризи, а бізнес вже адаптувався до нових умов. Люди повернулися до життя у звичному ритмі та почали більше цікавитися квартирами у новобудовах. Фактично кількість продажів нерухомості в Івано-Франківську повертається до докарантинних показників. Це і не дивно, адже зараз є справді вигідні пропозиції.

Незважаючи на те, що курс валют зріс, ціни на нерухомість переважно залишаються на одному і тому ж рівні така тенденція останнім часом. Тому поки забудовники не встигли значно підняти вартість житла у своїх комплексах, слід скористатися вигідною можливістю.

Чому під час карантину придбання квартири стає доступнішим та як купити нове житло максимально вигідно? Пропонуємо 5 аргументів на користь того, щоб придбати нову квартиру саме зараз.

Аргумент №1

Курс валют — на вашу користь

Різкий стрибок курсу долара спонукав до дій тих, хто вже давно планував купівлю власного житла, але бракувало грошей. Валютні заощадження у гривневому еквіваленті значно зросли. При цьому забудовники ще суттєво не змінювали вартість квартир у гривні. Це дозволяє придбати квартиру на первинному ринку за досить привабливою ціною.

Аргумент №2

Вигідні акції влітку

Зараз івано-франківські забудовники пропонують багато акційних пропозицій, дійсних влітку. Наприклад, будівельна компанія Вертикаль надає у серпні -1000 грн на кожному метрі квадратному в елітному комплексі HYDROPARK DeLuxe, який знаходиться у топовій локації міста – біля озера та парку. Це хороша можливість придбати розкішне житло влітку за хорошою ціною.

Аргумент №3

Криза має свої плюси

У будь-які кризові моменти бізнес переходить на систему оптимізації, щоб зберегти прибуток і водночас максимально знизити витрати. Будівельна галузь не є виключенням. У період кризи компанії ще більше прислухаються до своїх потенційних клієнтів, ідуть назустріч і пропонують ті варіанти, які справді зацікавлять покупця. Наприклад, деякі забудовники дозволяють змінити щомісячне розтермінування платежів на поквартальне. Тобто є своєрідна готовність до діалогу з клієнтом, що тільки на руку покупцеві квартири.

Аргумент №4

Вигідне розтермінування

Переважно забудовники в Івано-Франківську пропонують розтермінування на 3-4 роки. А у будинках, які вже практично готові, до моменту здачі в експлуатацію. Оплата частинами вигідна для тих, хто хоче інвестувати у майбутнє та бути впевненим у власному завтра. Адже фактично за кілька років ви матимете власну квартиру, про яку давно мріяла, при цьому оплачувати зможете щомісяця, що не буде ударом для вашого сімейного бюджету. Це хороший варіант у час кризи, коли не ризикуєте одразу інвестувати велику суму.

Аргумент №5

Додаткові бонуси

Будівельні компанії намагаються зацікавити клієнтів різноманітними бонусами, щоб привернути увагу покупців до власних комплексів. Наприклад, пропонують комору у подарунок до квартири, можливість придбати паркомісце з суттєвою знижкою або додаткові знижки до загальної вартості квартири. Це приємні додаткові бонуси, якими не варто нехтувати. Зокрема, БК Вертикаль надає вигідні пропозиції на квартири у комплексі преміум класу LYSTOPAD: ціна м² на розтермінування дорівнює ціні, як при 100% оплаті.

Тому якщо ви планували купівлю житла і відклали цю ідею на потім, то варто переглянути своє рішення. Адже криза відкриває нові можливості, вигідні для покупців і варто використати цей час з максимальною вигодою для себе.

РЕКЛАМА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: