fbpx

Заступник міського голови Франківська Тарас Полатайко куруватиме роботи, які виконують його ж фірми

Суспільство 20:16, 01.12, 2020

Одним із заступників міського голови Івано-Франківська став Тарас Полатайко – засновник та керівник кількох підприємств, які з 2016 року виконують в місті роботи з благоустрою.

На посаді заступника мера Полатайко куруватиме роботи з благоустрою. У презентаційному відеоролику нової команди міського голови Полатайко говорить:

“Розпочата справа триває. Ремонт дворів, відновлення парків і скверів, завершення повного оновлення міського озера, капітальний ремонт доріг, забезпечення енергоефективності багатоповерхівок, співпраця міста з ОСББ – це мої завдання на цій посаді”.

Фірми Полатайка кілька років поспіль отримують мільйонні підряди і на ремонти дворів, і на роботи з благоустрою у парках та скверах Івано-Франківська. Тепер Полатайко контролюватиме роботи, які виконують його ж фірми.

Полатайко заснував п’ять фірм, чотири з яких виконували роботи в Івано-Франківську за бюджетні кошти.

У серпні 2016 року Полатайко створив ТОВ “Західбудальянс”. За чотири роки через систему публічних закупівель ProZorro підприємство підписало 43 договори на суму 27,4 млн грн. З них 20 договорів на 21,5 млн грн з структурними підрозділами виконкому та комунальними підприємствами Івано-Франківської міськради. Найбільше, 14 угод на 19,8 млн грн, уклав із ТОВ «Західбудальянс» Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. На сьогодні завершені роботи лише за чотирма угодами на 5,87 млн грн.

У 2017 році засновником та керівником “Західбудальянсу” став Андрій Гринишак з Надвірнянського району, а Тарас Полатайко створив ще три фірми: ТОВ “Карпатновобуд”, ТОВ “Фінбудпостач” та ТОВ “Консенсус-Буд”. Всі вони зареєстровані за однією адресою: місто Надвірна, вулиця Франка, 24, квартира 2.

Фірма ТОВ “Карпатновобуд” проіснувала два роки – протягом 2018–2020 років. За цей час через ProZorro уклала 6 договорів на 13,2 млн грн. З них три з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою на 11 млн грн. Департамент заплатив підряднику 7,1 млн грн за ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій на вул. Івана-Павла ІІ, 28-30 – Івасюка, 28-30 та біля будинків № 198А – 200 на вул. Вовчинецькій. ТОВ “Карпатновобуд” не встигло виконати капремонт парковки біля адмінбудинку на Грушевського, 21.

ТОВ “Фінбудпостач” Тарас Полатайко заснував у травні минулого року. Це підприємство уклало з розпорядниками бюджетних коштів угод майже на 15 млн грн. З них шість договорів з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради майже на 9 млн грн та три договори з Управлінням капітального будівництва виконокму Івано-Франківської міської ради на 5 млн грн.

Йдеться про ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій на вулицях Б. Хмельницкого, Мазепи, Галицькій та Набережній імені Стефаника. Поки що роботи не завершені за жодним із цих договорів.

У березні цього року Полатайко зареєстрував ТОВ “Консенсус-Буд”. А вже 15 квітня без проведення тендерів фірма уклала один договір з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою та чотири договори з Центром розвитку міста та рекреації на загальну суму 6,2 млн грн. За ці кошти ТОВ “Консенсус-Буд” до кінця року має виконати капремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій на вул. Українській, 6, 8; капремонт центрального входу на міському озері та сходів; брукування доріжок на озері та у парку Воїнів-інтернаціоналістів.

Після того як міськрада підтримала запропоновану Русланом Марцінківим кандидатуру Тараса Полатайка на посаду заступника міського голови, він вийшов із засновників “Фінбудпостач” та “Консенсус-Буд”. Ці фірми перереєстрували в Івано-Франківську на Хіміків, 24, корпус 1. А їхнім засновником та керівником стала Лілія Янкевич. Ці фірми мають угоди на виконання робіт з благоустрою в Івано-Франківську на понад 20 млн грн.

Тарас Полатайко на місцевих виборах цього року балотувався до Надвірнянської міської ради від партії ВО “Батьківщина”. На посаді заступника міського голови йому підпорядковуватиметься Департамент благоустрою, який міська рада створила на сесії минулого тижня.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: