fbpx

Завтра Укренерго вимірюватиме електричне навантаження області: на що вплинуть результати

Суспільство 12:42, 20.02, 2023

В Україні продовжуються заміри споживання електроенергії. За розпорядженням Міністерства енергетики 21 лютого в Івано-Франківській області буде проведено заміри погодинного активного навантаження на електромережі, щоб отримати точну інформацію про обсяги фактичного споживання області.

У цей день електроенергію не вимикатимуть, відключення можливі лише у випадку аварійних ситуацій або масованих атак на енергетичну інфраструктуру, повідомили у Прикарпаттяобленерго.

Для чого потрібні заміри?

Завдяки цьому енергетики побачать, як використовують електроенергію споживачі, маючи постійний доступ до неї. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки електроенергії споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми.

Вимірювання дадуть можливість НЕК «Укренерго» враховувати при встановленні лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

На що вплинуть результати вимірів?

Отримані результати дозволять НЕК «Укренерго» скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

Заміри споживання не є чимось надзвичайним. Їх енергетики проводили кожного року і в мирний час, влітку та взимку — як правило, у грудні та червні (коли найдовша та найкоротша ніч відповідно). Цієї зими провести заміри в грудні не було можливості, зважаючи на постійні обстріли та дефіцит потужності.

Енергетики зазначають, що у випадку повторення росією масованих ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України проведення режимних вимірів можуть бути перенесені до стабілізації ситуації.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: