fbpx

Зеленський доручив Уряду розробити програму розвитку Карпатського регіону і знайти на неї гроші

Суспільство 14:44, 22.07, 2019

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону.

НА ФОТО: Володимир Зеленський

Указ «Про розвиток регіону українських Карпат» (№ 543/2019) спрямований на стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.

Глава держави зобов’язав Кабінет Міністрів України протягом двох місяців затвердити Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 рр. з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Концепція має визначити пріоритетні напрямки розвитку гірських територій, створення необхідних передумов для сталого розвитку гірських територій українських Карпат, підвищення їх конкурентоспроможності, поліпшення якості життя та економічного благополуччя населення. Концепцію можна завантажити за посиланням>>>

Також, згідно з текстом указу, уряд повинен передбачати у проєктах закону про державний бюджет України на 2020-й та наступні роки видатки, необхідні для реалізації цієї держпрограми.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: