fbpx

Зеленський підписав указ про перевірку всіх рішень ВЛК з 24 лютого

Суспільство 20:21, 12.09, 2023

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 12 вересня, підписав указ про перевірку рішень військово-лікарських комісій після початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року.

Указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 30 серпня опублікований на сайті Глави держави.

РНБО рішенням від 30 серпня доручила Кабміну протягом тижня забезпечити створення робочих груп, які перевірятимуть обґрунтованість рішень ВЛК та медико-соціальних експертних комісій про інвалідність та непридатність до служби з 24 лютого 2022 року.

Групи мають бути утворені у тижневий строк. У тримісячний строк має відбутися перевірка робочими групами обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій та військово-лікарських комісій щодо встановлення інвалідності, визнання непридатності до військової служби. У разі виявлення фактів необґрунтованого прийняття таких рішень – ініціювання їх перегляду у встановленому порядку та інформування за наявності підстав правоохоронних органів.

У двотижневий строк – опрацюють питання щодо особливостей перетинання державного кордону громадянами України, визнаними непридатними (обмежено придатними) до військової служби.

Так само у двотижневий строк – опрацюють регулювання питання стосовно військовослужбовців, визнаних обмежено придатними до військової служби, шляхом підготовки та внесення у встановленому порядку проєктів відповідних нормативно-правових актів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: