fbpx

Жінок з Печеніжинської та Ланчинської громад запрошують на навчання з написання бізнес-канви

Суспільство 19:12, 12.08, 2023

Команда ГО “ДІЄ” та ГО “Нові ініціативи” запрошує жінок і дівчат Печеніжинської та Ланчинської громад на безкоштовний тренінг з написання бізнес-канви. Цей інструмент може допомогти швидко на одній сторінці зобразити основні бізнес-процеси в майбутньому підприємстві та полегшить роботу при написанні бізнес-плану.

Жінок з Печеніжинської та Ланчинської громад запрошують на навчання з написання бізнес-канви 1

Через два тижні учасниці зможуть презентувати свої проєкти на пітчингу ідей. П’ять переможниць пітчингу отримають доступ до менторської програми, щоб детально пропрацювати всі пункти проєктної заявки на грант через портал ДІЯ.

Урядовий проєкт “єРобота” передбачає надання українцям грантів для започаткування власної справи, розвитку вже наявного підприємства та навчання. Основна мета проєкту — стимулювання активізації підприємницької діяльності та створення нових робочих місць. Для того щоб зареєструватися на участь в тренінгу, просимо заповнити коротку анкету за посиланням>>>.

Проєкт “Сприяння започаткуванню жіночого підприємництва в Хмельницькій та Івано-Франківській областях” реалізується ГО “На-Дія”, Громадською організацією «ДІЄ. Добрі Ідеї Єднають» ГО “Нові ініціативи” у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт за підтримки Уряду Канади.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: