fbpx

Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля

Суспільство 15:41, 09.06, 2020

Днями одружилися знані актори Івано-Франківського драмтеатру Галина Баранкевич та Олексій Лейбюк.

Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 1

“Мали гарну нагоду в цих днях благословити подружжя наших дорогих друзів Галина Баранкевич та Oleksiy Leybyuk. Дякуємо Богові за дар життя новоствореної родини і просимо благодаті для них – бути доброю християнською родиною!!! А це можливо лише з Божою допомогою! Радіємо разом з молодятами”, – повідомив про радісну подію в мережі отець Йосафат Бойко, який дав шлюб молодятам.

Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 2
Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 3
Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 4
Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 5

Весільний лук нареченої створила #ILLANA

Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 6

“Вже можна відкрити маленьку таємницю, що полягає в моїй великій гордості. Я завжди пишаюся і любуюсь нареченими, які вибрали прикраси мого бренду #ILLANA Кожна з цих жінок-красунь є особливою для мене, бо, щоб зробити прикраси на замовлення, потрібно, хоча б трішки, знати історію нареченої, відчути її енергетику, зрештою, вирішити, чи ти хочеш робити щось особливе саме для цієї клієнтки. Галинку я знаю і люблю давно. Люблю її щирість, її акторську гру, поважаю шлях, який вона пройшла, захоплююсь її сміливістю і талантом, що дають змогу втілюватись неймовірним творчим проектам. Тому питання, чи я хочу щось зробити не стояло (це для мене велика приємність). Стояло завдання виготовити щось особливе, ніжне і красиве, як сама наречена… Будьте щасливими, творіть і несіть людям своє світло. А Бог з неба все бачить і повертає нам те, що ми даруємо іншим. Щасливої родинної дороги!” – привітала модельєрка.

Також зіркову пару привітала письменниця Марія Матіос – Галина Баранкевич грає головну роль у її драмі “Солодка Даруся” на сцені Франківського драмтеатру.

Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 7

“Моя дівчинка – моя незмінна СОЛОДКА ДАРУСЯ – заслужена артистка України Галина БАРАНКЕВИЧ і диво ЛЕСИК сьогодні стають на весільний рушничок. Дай Боже, щоби їм було гірко від радости і захмеління не тілько три дні Трійці, а довге-предовге життя у парі і в щасті”, – побажала письменниця.

Зіркова пара Франківського драмтеатру зіграла весілля 8
220 вистава “Солодка Даруся” у столиці , її актриси і авторка Марія Матіос.

Олексій Лейбюк є директором Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі та режисером вистав страшої групи, які вже йдуть на сцені театру.

Актори побралися 7 червня.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: